Era i zbulon këmbën Topallit

March 4, 2016 19:27

Era i zbulon këmbën Topallit

Ish-kryetarja e Kuvendit ka kaluar një moment paksa të sikletshëm pasditen e sotme. Era e “fortë” ka shkaktuar një incident me fustanin e saj, duke bërë që e gjithë vëmendja të shkonte për të.

Deputetes demokrate i është zbuluar këmba nga era teksa ecte e shoqëruar me Majlinda Bregun. Sigurisht që ky incident nuk u ka shpëtuar të pranishmëve, të cilët e kanë fotografuar këtë moment të sikletshëm.

March 4, 2016 19:27
Komento

10 Komente

 1. Tropojani March 4, 20:08

  Ta hongsha koshen oj jozi

  Reply to this comment
 2. din lila March 4, 22:20

  Taman si kalli misri Rozafa 355 nje kombinim i prof Lacajt.Vdiste Xhozi per kombinimet dhe krijimet e hibriteve te rij.

  Reply to this comment
 3. guri March 4, 22:22

  Nuk prishet karakteri kur te shofin komet

  Reply to this comment
 4. demo March 5, 00:38

  Era nuk ja cau fustanin der ne rreze.Xhozi ka ardhe ne afsh.

  Reply to this comment
 5. Everteta March 5, 00:58

  Hahahah e ka nxjerr vete dhe ben gjoja se ja ka bere era. Vishu me rroba qe te mos ndodhin keto incidente merr shembull nga Majlinda.

  Reply to this comment
 6. XXXL March 5, 02:40

  Fustanin e ka lene vete te hapur qe t’ja marre era dhe ti duket edhe zogu, se ajo bredh pa breke.

  Reply to this comment
 7. aqo March 5, 07:02

  edhe Jozi s’e ka rrujt fare….

  Reply to this comment
 8. asd March 5, 11:38

  Ka zbuluar kemben ? Rendesi ka mos i zbulohet “kemba e derrit”. Me “ate” ka bere shtepi e saraje ne mes te Tiranes.

  Reply to this comment
 9. # March 5, 12:59

  Kemba eshte ne kepuce more jahu.Era ka zbulue kofshen,ose shalen e djathte,per te tregue se eshte e djathte.
  Po te ishte e djathte si kofsha do ishte me e shijshme sec eshte.

  Reply to this comment
 10. GJIN mUSA March 4, 19:22

  Keto jane komente jashte normave te edukates qytetare,jemi shqiptar,nuk na nderojn keto gjera,gjithsesi jemi ne “demokraci”..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*