Era Istrefi bën shqiponjën në mes të Rusisë

July 15, 2018 20:37

Era Istrefi bën shqiponjën në mes të Rusisë

 

Pas super performancës para finales së madhe të Botërorit, Era Istrefi ka ndjekur nga podiumi ndeshjen.

Fitorja e Francës është pritur me gëzim nga këngëtarja shqiptare, e cila ka festuar duke bërë gjestin e shqiponjës.

“Mirënjohje për të gjithë. Dashuri për të gjithë kombet”, shkruan Era e cila ka pozuar me duart lart.

Shqiponja dhe flamuri kuqezi janë bërë të famshëm anembanë botës këtë Botëror.

Që pas gjestit patriotik të futbollistëve me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në ndeshjen me Serbinë, shqiponja ka filluar të njihet kudo.

l.h/ dita

July 15, 2018 20:37
Komento

2 Komente

 1. C'a bohet kshtu July 15, 21:50

  Titull mashtrues, shqiponja do te quhej e bere ne mes te Rusise po te behej ne podiumin ku kendoj qe kerceu me veshje bordelloje dhe jo e mbyllur ne nje dhome me xham ne katin e siperm te stadiumit.
  Kete shqiponje e ka pere vete autori fotos, te tjerat jane pallavra, boll me nacionalizma te shpifura dhe artificiale, pa asnje ndjenje.

  Reply to this comment
 2. Arberia July 16, 10:25

  Era Istrefi nuk ka nevoje te beje shqiponjen me duar, sespe ajo vete eshte nje shqiponje!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*