Era Istrefi në krah të Will Smith dhe Nicky Jam, do jetë zëri i Botërorit 2018

May 22, 2018 16:26

Era Istrefi në krah të Will Smith dhe Nicky Jam, do jetë zëri i Botërorit 2018

Era Istrefi do të performojë në krah të Will Smith dhe kolumbianit Nicky Jam në himnin zyrtar të Kupës së Botës në 2018.

Mediat botërore e quajnë Era Istrefi një yll në rritje, pasi kënga e saj Bon Bon u bë hit në të gjithë Europën dhe përtej saj në vitin 2016.

Sipas njoftimeve në Billboard pritet që në datën 25 maj të lançohet himni i Botërorit Rusi 2018.

Kosovarja Era Istrefi, vetëm 23 vjeçare, do të jetë zëri i këtij kampionati botëror, duke bashkëpunuar me një artist ndërkombëtarisht të njohur si Will Smith, e duke u renditur në mesin e artistëve si Shakira, Jennifer Lopez, Anastacia e Jason Derulo.

Kampionati Botëror i Futbollit, që mbahet çdo katër vjet këtë vit do zhvillohet nga datat 14 qershor deri me 15-të korrik në Rusi.

o.j/dita

May 22, 2018 16:26
Komento

4 Komente

 1. ka me qe Treshe fort . May 22, 16:36

  ./. > (!) < ./.

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 May 22, 16:45

  uaaa mi mami çkrenari për ne shqiptarët!!
  dy lajme të mëdhaja këtë ditë era në një krah dhe like floriri në krahun tjetër!!
  uaa mami po e mbyll,duhet të shkoj në hale se ka rrezik ta bëj në brekë!
  shpresoj që të mos e “lançojnë” para se të këthehem unë!!

  Reply to this comment
 3. XXXL May 22, 18:08

  E paska nxjerre jashte perdorimit pi…… me zezakun e te drogaxhiun.
  Will Smith nuk mbahet mend sa kohae ka qe nuk kenddon, luan vetem filma dhe eshte i njohur qe shkerdhen femra ne sy te gruas se tij (e pranuar nga kjo e fundit qe ka deshire kur shikon Will-in qe u hypen te tjerave).

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*