Erdogan në Novi Pazar: ndaloi autokolonën që të puthë dorën e një gjysheje (VIDEO)

October 13, 2017 12:56

Erdogan në Novi Pazar: ndaloi autokolonën që të puthë dorën e një gjysheje (VIDEO)

 

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan së fundi realizoi një vizitë dy ditore në Serbi. Ditën e dytë ai u takua me qytetarë të Novi Pazarit, të cilët kishin dalë në rrugë për ta përshëndetur atë.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video që ka tërhequr shumë vëmendje vetëm për shkak të reagimit të tij të bukur dhe interesant.

Në fakt, gjatë vozitjes nëpër Novi Pazar, Erdogani urdhëroi shoferët e tij që të ndalonin kolonën.

I mirëpritur me duartrokitje nga qytetarët e mbledhur, ai doli nga makina, iu afrua gjyshes dhe puthi dorën e saj, dhe më pas e pyeti në turqisht e në boshnjakisht: “Si jeni?”

Gjesti ka prekur qytetarët nëpër rrjetet sociale, të cilët e kanë përshëndetur këtë gjest të presidentit turk.

October 13, 2017 12:56
Komento

6 Komente

 1. Mark .U.K October 13, 14:18

  Me nje fjale pune turqish.

  Reply to this comment
 2. specialisti October 13, 15:45

  Gjest fisnik. Kush i puth doren ketu te moshuarve ?

  Reply to this comment
 3. zef October 13, 20:24

  Turku ta q….nene o Mark uk

  Reply to this comment
 4. Gjergji October 14, 08:51

  Daja tu i puth doren nipave

  Reply to this comment
 5. Mark .U.K October 14, 09:26

  turku ta ka shker..e ke dal ti more te shkereft.gomari cfar te permban pragu!

  Reply to this comment
 6. Mark .U.K October 14, 09:28

  turku ta ka shker.. e ke dal ti more gomar! Dije pra se m.. te mire nuk ka.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*