Veliaj zbulon gjininë e fëmijës: U lumturova jashtë mase

July 31, 2018 21:47

Veliaj zbulon gjininë e fëmijës: U lumturova jashtë mase

Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka rrëfyer për herë të parë në emisionin “Pushime on Top” se shumë shpejt do të jetë babai i një djali.

“Isha në shtëpi kur Ajola më dha lajmin dhe ishte shumë qejf. U lumturova jashtë mase kur e mësova që do bëhem me djalë, si një shqiptar i vërtetë. Ajola donte gocë, unë doja çun, por tani jemi super të lumtur edhe thamë sa mirë që është çun sepse tani e ka radhën një gocë”, ka treguar Veliaj.

Ai është shprehur më tutje se koha e humbur larg familjes e ka bërë të kuptojë se “familja mbetet gjithmonë”.

“Kam humbur shumë kohë që duhet të isha pranë familjes dhe tani që presim një çun të vogël, një Lali të vogël, më ka bërë të mendoj se ca gjëra mbeten gjithmonë”, ka thënë kreu i Bashkisë së Tiranës

s.a/dita

July 31, 2018 21:47
Komento

20 Komente

 1. enter"" July 31, 21:55

  “mësova që do bëhem me djalë, si një shqiptar i vërtetë”

  Po nje shqiptar qe nuk behet me djale nuk qenka I vertete?
  Cjane keto idiotesira????

  Reply to this comment
  • Lili August 1, 08:06

   Ku jane shoqatat feministe per me reaguar per kete idiotsi,
   Sado modern te kerkoje me u ba mbetet prape i mbrapambetur…

   Reply to this comment
 2. Arben July 31, 22:20

  djem nuk bejnenvetem shqipeyaret,,o shoku

  Reply to this comment
 3. Taku July 31, 22:39

  Shqiptari e do nje çun qysh ne kohet kur luftonte turkun e serbin.Te pakten e mblodhe mendjen per heres tjeter te jete cte jete.
  Shaka. Femijet sido qe te jene jane djale a vajze jane bekim i Zotit.

  Reply to this comment
 4. Drikar Shkari July 31, 22:41

  Kujt i plasi menderja?

  Reply to this comment
 5. gjermani i fundit July 31, 22:41

  hajde, ardhte me kembe te mbare

  Reply to this comment
 6. Bell July 31, 22:53

  Ardhte ai e iksh ti o mashtrues llapaqen…

  Reply to this comment
 7. Une,Lubonja July 31, 23:28

  Urime Erion! Me shendet dhe kembe te mbare! Do te kete edhe berishiane qe nuk do te urojne! Injoroji nuk ja vlen te merresh me llumin!

  Reply to this comment
 8. Jeni August 1, 01:09

  Megjithese do behesh me djalit prape kokrra e hajdutit mashtrues ngelesh…… legen

  Reply to this comment
 9. socialisti August 1, 08:37

  Erionka zbulon gjinine por jo atesine e femijes. Ate e di Ajola…

  Reply to this comment
  • Futja kot August 1, 11:42

   Super koment!!! No comment per komentin!!!

   E kush do ta pyese Ajolen??? Hahahahaha, ndonje RiLindas, me siguri …!!! TALLAVA’ komplet … Kryebashkiak qe nuk di c’te thote, TURP per ke e ka votuar, por kujdes, me TURP do te jete per ke do ta votoje!!!

   Reply to this comment
 10. Kaltra August 1, 11:22

  O njerëz ardhja në jetë e një fëmije është bekim .Nuk e kuptoj si mund të bëni komente negative në këtë lajm.Bëhuni “njerëz o njerëz”…Ti urojmë ëngjëllit të vogël mirëseardhjen në këtë botë…të vijë me këmbë të mbarë në një Tiranë më të mirë,në një Shqipëri më të mirë,në një botë më të mirë…me më shumë pozitivitet pa vrer e urrejtje…Dhe jo vetëm birit të Erionit por çdo foshnjeje që vjen në jetë.

  Reply to this comment
 11. Germicoku August 1, 11:23

  Debate mund te behen sa te duash per shprehjen : si nje shqiptar i vertet.
  Duam ta pranojme te gjithe se jo vetem ne vite te shkara ,por edhe sot urimi eshte :” Me ndonje djale” Kjo ka qresyet e veta,per te cilat nuk ia vlen te merresh. Edhe vajza eshte e bekuar ‘madje thone : Vajzat jane per shtepi ,per nene e babe… Te mos harrojme se ende ne disa zona ,baballaret nuk shkojn te takojne vajzen e tyre ne martenitet. Akma me e rende nuk u bejne as gosti vajzave kur lindin. Sa per ate komentuesin qe shkruan se baban ia di Arjola ,une si qytetar i them : Te kesh turp ,cildo qe te jesh.

  Reply to this comment
 12. Germicoku August 1, 11:24

  Debate mund te behen sa te duash per shprehjen : si nje shqiptar i vertet.
  Duam ta pranojme te gjithe se jo vetem ne vite te shkara ,por edhe sot urimi eshte :” Me ndonje djale” Kjo ka qresyet e veta,per te cilat nuk ia vlen te merresh. Edhe vajza eshte e bekuar ‘madje thone : Vajzat jane per shtepi ,per nene e babe… Te mos harrojme se ende ne disa zona ,baballaret nuk shkojn te takojne vajzen e tyre ne martenitet. Akma me e rende nuk u bejne as gosti vajzave kur lindin. Sa per ate komentuesin qe shkruan se baban ia di Arjola ,une si qytetar i them : Te kesh turp ,cildo qe te jesh.Tregon edukaten e kulturen tende.

  Reply to this comment
 13. patrioti August 1, 12:03

  Po pse , nuk e njifni ju ate qe ve ne diskutim atesine ? Eshte jo socialist , por demokar dhe eshte mesuar me te jemen dhe te jatin , neper gjyqe per atesine e tij .

  Reply to this comment
 14. Vilajet Qyrku August 1, 12:14

  Velia mori shembullin e Rames me Zahon, keta sorosianet vetem me epruveta shtohen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim