Erjon Braçe, i zhgënjyer me Partizanin: Sot ishit të padurueshëm!

April 28, 2018 21:05

Erjon Braçe, i zhgënjyer me Partizanin: Sot ishit të padurueshëm!

Erjon Braçe njihet si tifoz i zjarrtë i Partizanit, por nga ç’duket, paraqitja e skuadrës sot në Lushnje e ka zhgënjyer.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ai shprehet se paraqitja e skuadrës ishte e papranueshme dhe e padurueshme.

Postimi i plotë:

Partizani ka pranuar vetë të luajë kështu;

11 lojtarë kundërshtarë, plus 3-5 arbitra po kundërshtarë!

Penallti e paqenë kundër,

penallti e padhënë në favor,

gol i anulluar kot,

ia bejnë muuuuuu!

Por, përtej qelbësirave të Armand Dukës dhe Ilir Shulkut,

ky nuk është Partizani!

Ju dua shumë nga Albani tek i fundit,

por kjo e sotmja është e papranueshme,

e padurueshme!

Dhemb shumë!

s.a/dita

April 28, 2018 21:05
Komento

2 Komente

 1. demo April 29, 07:09

  Bode e beri Korcen me LEKE.Ti kerkon te besh Partizanin pa kokerr leku ne xhep.Me mistreclleqe,jo federata,jo arbitrat,jo Duka..Nuk ke ci ben GOMARIT,i bie Samarit.
  Partizani jot po shpartallohet ne FUSHE.

  Reply to this comment
 2. Dibrani April 29, 07:59

  Po ky per cfar e merr rrogen si deputet,..qe te merret me partizanin

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*