Ermal Mamaqi zbulon të vërtetën për Dr . Florin

November 21, 2014 21:55

Ermal Mamaqi zbulon të vërtetën për Dr . Florin

Miku më i ngushtë i Dr. Florit, Ermal Mamaqi, i ftuar në emisionin Zonë e Lirë, ka përgënjeshtruar të gjitha zërat se ajo që i ndodhi mikut të tij këngëtar, ishte si shkak i sëmundjes së birit të tij të vogël.

Kur të ritet Cani unë mund tua sjell atë këtu në studio ta shikoni që është normal”.

Po atëherë përse iu rikthye drogës e pyeti Cani?

Këtë pyetje do të bëj edhe unë kur ta takoj në parajsë, por tani për tani mund të them se ishte një aksident, sikur të biesh nga shkallët.

Flori prej një viti e gjysmë e kish lënë drogën, madje ai dhuroi edhe gjak gjë që e provon këtë“.

November 21, 2014 21:55
Komento

4 Komente

 1. doktor lili November 21, 23:27

  Po ndoshta femija ka pas ur problème pikerisht nga perdorimi i drogues prej prinderet. E kjo normal qe shkakton dhimbje pa fund per prinderit qe e kuptojne me vonese qe vesi i tyre ka pasoja per te tjere!

  Reply to this comment
 2. TOTILA NUMERO UNO,,NUMBER ONE !! - i vertete . DIREKT PRENOST. November 22, 00:25

  Ky Ermal Mama-Qi ,mua me duket nga ata te fushes ,PEDO .
  Boll ore me Florin se nuk ishte Mesia qe i kushtoni kaq shume publicitet .
  Asgje nuk i mungonte ,as Paraja ,as Shtepia ,as Familja as Qejfi ,,as Pija as e Ngrena ,
  Vdiq nga varesia e Droges ,e pastaj kujt ju prish puna .
  Ti rrojne femijet qe i la VETE me ndergjegje pa BABA !

  Reply to this comment
 3. "Horri i Bulevardit" November 22, 01:35

  Te kesh konsumuar droge dhe mbas nje viti e gjysem, te dhurosh gjak, ketu kemi te bejme me nje krim, duhet arrestuar urgjentisht, mjeku apo mjekja laborante, qe ka marre gjak nga nje person qe ka konsumuar droge.
  Duhet kontrolluar i gjithe gjaku i dhuruar apo i shitur, se nuk kane qene te pakta rastet, kur lindin edhe femije me virusin AIDS.
  Kete qe thote ky shoku i te droguarit, qenka nje alarm, qe ne boten e ndergjegjshme, do te ishte lajmi i dites, ku do te futeshin ne filtrin e prokurorise, te gjitha institucionet e mjeksise, qe marrin dhe konsumojne gjakun.
  Ju kujtoj se gjak nuk lejohen te japin edhe ata qe kane bere nje tatuazh, jo me pak se 6 muash, te droguarit, jane automatikisht te perjashtuar, nga dhurimi ose shitja e gjakut.

  Reply to this comment
 4. Tulipani November 22, 09:41

  Shume e drejte D,Lili,une di disa raste qe jane tamam si thoni JU.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*