Ermal Mamaqi leksione muzike djalit të tij

September 20, 2014 09:51

Ermal Mamaqi leksione muzike djalit të tij

Këngëtari dhe aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi dëshiron që pasionin për muzikën t’ia transmetojë edhe fëmijës së tij.

Në këtë foto të publikuar vetëm pak çaste më parë, tregohet Ermal Mamaqi i cili është duke luajtur në kitarë në ambjentet e shtëpisë.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, duket se edhe fëmija tërhiqet jashtëzakonisht nga melodia muzikore që luan Ermali. /E.K

September 20, 2014 09:51
Komento

1 Koment

 1. lejleku September 20, 15:57

  Dhe ….Djali i Ermalit do te thote , i kam rene violines qysh kur isha nje vit e ca……..
  po deshet shikoni foton …
  Urimet me te mira ERMALIT e djalit !
  Urime o zbutesi i zemrave!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin