Ernest Gjoka jep dorëheqjen nga Vllaznia

May 13, 2018 19:30

Ernest Gjoka jep dorëheqjen nga Vllaznia

 

Vllaznia duket e dorëzuar tashmë në luftën për mbijetesë, ndonëse matematika e mban ende në lojë, por situata bëhet edhe më dramatike, pasi trajneri Gjoka ka vendosur të ‘braktisë anijen në prag të mbytjes’.

Në një komunikim me Supersport, Gjoka refuzoi të jepte intervistën e zakonshme pas ndeshjes, ndërsa tha se kishte vendosur ta ndërpresë marrëdhënien me Vllazninë.

Nga nesër pritet që tekniku Ernest Gjoka të flasë me drejtuesit e Vllaznisë dhe t’u komunikojë zyrtarisht dorëheqjen dhe largimin nga Shkodra, në një situatë tejet të vështirë për vendasit.

l.h/ dita

May 13, 2018 19:30
Komento

1 Koment

  1. Mark UK May 13, 20:43

    Nuk fitohet me rrahmana o Gjoka.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*