Ersekë, plagoset me armë 25-vjeçari, prangohet autori

August 15, 2013 09:19

Ersekë, plagoset me armë 25-vjeçari, prangohet autori

Një 25-vjeçar është plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm në qytetin e Ersekës.

Burime nga policia bëjnë me dije se 25-vjeçari me inicialet D.L. është qëlluar në këmbë me pistoletë ndërsa është identifikuar edhe autori i ngjarjes i cili është shtetasi Kosta Manxura.

Menjëherë I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital ku po merr edhe ndihmën mjekësore ndërsa policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit.

Dyshohet se shkak për ngjarjen është bërë një grindje banale mes 25-vjeçarit dhe autorit ndërkohë që policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

August 15, 2013 09:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*