Ervini kërkon vëmendje, shfaqet me “Toyota Yaris” dhe çanta me euro

June 28, 2018 11:18

Ervini kërkon vëmendje, shfaqet me “Toyota Yaris” dhe çanta me euro

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji kërkon çdo herë e më tepër të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë gjë e demostrojnë gjithnjë e më shumë veprimet e tij.

Salianji është shfaqur këtë të enjte në selinë e Kuvendit me një automjet “Toyota Yaris” dhe me dy çanta letre ku shfaqet e stampuar monedha e euros.

Simbolika lidhet me ngjarjen e ndodhur së fundmi në portin e Durrësit, ku u kapën 3.4 milionë euro kontrabandë në dy makina të tipit të sipërpërmendur.

Edhe pse seanca plenare vjen fill pas vendimit të BE-së për shtyrjen e negociatave në qershor të 2019-s, Salianji duket se interesohet më shumë për tensionimin e situatës në parlament.

s.a/dita

 

 

 

June 28, 2018 11:18
Komento

5 Komente

 1. shoku June 28, 11:45

  Je komplet KOQE.

  Reply to this comment
 2. Xxx June 28, 11:57

  Çeshte ky b.q.? Pu peshkun ku e ka? E ka fut pas?

  Reply to this comment
 3. Jimi June 28, 13:13

  Shaklaxhie madhe kjo goca!?

  Reply to this comment
 4. Donela June 28, 14:33

  O zot sa bajat,i neveritshem debil komplet

  Reply to this comment
 5. Xha Teme June 28, 16:54

  Po Gridare Sumen ku e ke o lapangjoz SHQUP-I. Je nje vemje e peshtire. Kaq.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim