Është zyrtare! Ky është trendi i flokëve gjatë këtij sezoni veror

May 24, 2018 22:06

Është zyrtare! Ky është trendi i flokëve gjatë këtij sezoni veror

 

Trendi i kësaj vere, janë flokët në ngjyrë metalike.

“Instyle” shkruan se shkëlqimi metalik në një pjesë të flokëve është përqafuar menjëherë nga të gjitha vajzat dhe rezultati është i mrekullueshëm.

“Nëse lyeni flokët me ngjyra metalike siç është ngjyra rozë ose gri, atëherë do të krijoni një ngjyrë shumë të sofistikuar. Sekreti është që rrënja të qëndrojë e thjeshtë dhe ngjyra t’iu përshtatet më së miri, ndërsa floku të ketë refleksin e metalit”, tregon kuruesi i imazhit George Papanikolas.

Ndaj harrojeni bionden!

Gjithçka që do flitet në këtë sezon, është shkëlqimi që do t’iu jepni flokëve për të sjellë një pamje ndryshe.

a.s/dita

May 24, 2018 22:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*