Etrit Berisha pret penallti

October 23, 2015 09:22

Etrit Berisha pret penallti

Lacio fitoi 3 – 1 sfidën e Europa Ligës me Roseborgun e zhvilluar në Romë.

Në portë për ekipin italian ishte Etrit Berisha, i cili u paraqit mirë duke pritur edhe një penallti në fundin e takimit.

Berisha ishte mes më të mirëve në një takim, që Lacio e luajti me 10 futbollistë prej minutës së gjashtë për shkak të një kartoni të kuq.

Megjithatë trajneri Pioli i jep shumë pak mundësi portierit të Kombëtares duke e aktivizuar vetëm në Kupën e Italisë dhe Europa Ligë.

October 23, 2015 09:22
Komento

2 Komente

 1. kultura fiton October 23, 13:23

  Pioli edhe me canaj u soll keq,duket se eshte pak me paragjykime prej racisti ndaj shqiptareve..
  berisha portier i mire duhet te luaje ne ekip me te mire se lazio.si canaj….
  lazio,krahas prresidentit eshte edhe produkt dhe i punes se palodhur te shqiptarit igli tare

  Reply to this comment
  • Askushi October 23, 15:19

   ik o mos ja fut kot se cana eshte dobet,nuk eshte per serie A,as berisha nuk eshte ne formè,nuk ka lidhje racizmi ktu

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?