“Euro 2016”/ De Biasi publikon listën e futbollistëve për në Francë

May 21, 2016 11:28

“Euro 2016”/ De Biasi publikon listën e futbollistëve për në Francë

Trajneri i Kombëtares De Biasi publikon listën e futbollistëve që do të jenë pjesë e ekipit në garën e “Euro 2016” në Francë.

Në një deklaratë për mediat, trajneri theksoi se “Duhet të kuptojmë që është një rast i mirë që na vjen në dorë dhe më kryesorja është se ne arritëm të kuptojmë limitet tona”.

Sipas trajnerit nga 27 lojtarë që do mblidhen në Austri, 23 do nisen në Francë. Ai theksoi se zgjedhjet janë thjesht teknike, për të cilat kërkoi mirëkuptim të mos ketë polemika.

13221727_995533407234752_5050637645276246870_n

May 21, 2016 11:28
Komento

1 Koment

 1. noli May 21, 16:13

  O De Biasi !
  Po ta kishe marre edhe Rei Manaj.
  Ta aktivizoje edhe nje tjeter te ri
  Mendo pak edhe per te ardhmen
  Mos e freno Rinine,”le te marri udhe:

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin