“Euro 2016”, një finale mes puthjeve dhe bukurive (Foto)

July 11, 2016 09:38

“Euro 2016”, një finale mes puthjeve dhe bukurive (Foto)

Festë e madhe në Paris për finalen e Kampionatit Europian 2016. Kanë qenë të shumta tifozet në tribunat e “Stade de France” për sfidën Portugali-Francë, ku nuk kanë munguar, ngjyrat e flamujve kombëtare të të dy vendeve, përqafimet dhe puthjet.

Foto LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( Francia ) Spo, Calcio Europei 2016 - Portogallo - Francia - Stade de France - Saint-Denis - Finale. Nella foto: tifosi (France) Photo LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( France ) Spo, Soccer Europei 2016 - Portugal - France - Stade de France - Saint-Denis - Final. In the pic: supporter france

epa05418812 Supporter of Portugal arrives for the UEFA EURO 2016 Final match between Portugal and France at Stade de France in Saint-Denis, France, 10 July 2016. (RESTRICTIONS APPLY: For editorial news reporting purposes only. Not used for commercial or marketing purposes without prior written approval of UEFA. Images must appear as still images and must not emulate match action video footage. Photographs published in online publications (whether via the Internet or otherwise) shall have an interval of at least 20 seconds between the posting.) EPA/ABEDIN TAHERKENAREH EDITORIAL USE ONLY

Një mbyllje siç duhet e kësaj veprimtarie prestigjioze.

epa05418822 French supporters before the UEFA EURO 2016 Final match between Portugal and France at Stade de France in Saint-Denis, France, 10 July 2016. (RESTRICTIONS APPLY: For editorial news reporting purposes only. Not used for commercial or marketing purposes without prior written approval of UEFA. Images must appear as still images and must not emulate match action video footage. Photographs published in online publications (whether via the Internet or otherwise) shall have an interval of at least 20 seconds between the posting.) EPA/IAN LANGSDON EDITORIAL USE ONLY

epa05418835 A French supporter before the UEFA EURO 2016 Final match between Portugal and France at Stade de France in Saint-Denis, France, 10 July 2016. (RESTRICTIONS APPLY: For editorial news reporting purposes only. Not used for commercial or marketing purposes without prior written approval of UEFA. Images must appear as still images and must not emulate match action video footage. Photographs published in online publications (whether via the Internet or otherwise) shall have an interval of at least 20 seconds between the posting.) EPA/IAN LANGSDON EDITORIAL USE ONLY

Foto LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( Francia ) Spo, Calcio Europei 2016 - Portogallo - Francia - Stade de France - Saint-Denis - Finale. Nella foto: tifosi (Portugal) Photo LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( France ) Spo, Soccer Europei 2016 - Portugal - France - Stade de France - Saint-Denis - Final. In the pic: portugal supporter

Foto LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( Francia ) Spo, Calcio Europei 2016 - Portogallo - Francia - Stade de France - Saint-Denis - Finale. Nella foto: tifosi (Portugal) Photo LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( France ) Spo, Soccer Europei 2016 - Portugal - France - Stade de France - Saint-Denis - Final. In the pic: portugal supporter

Foto LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( Francia ) Spo, Calcio Europei 2016 - Portogallo - Francia - Stade de France - Saint-Denis - Finale. Nella foto: tifosi (Portugal) Photo LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( France ) Spo, Soccer Europei 2016 - Portugal - France - Stade de France - Saint-Denis - Final. In the pic: portugal supporter

Foto LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( Francia ) Spo, Calcio Europei 2016 - Portogallo - Francia - Stade de France - Saint-Denis - Finale. Nella foto: tifosi (Portugal) Photo LaPresse - Fabio Ferrari 10/07/2016 Parigi, Saint-Denis ( France ) Spo, Soccer Europei 2016 - Portugal - France - Stade de France - Saint-Denis - Final. In the pic: portugal supporter

July 11, 2016 09:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*