Eurodeputeti i thotë Bashës ndërsa ikën: Tell the truth (Thuaj të vërtetën)

May 20, 2016 19:33

Eurodeputeti i thotë Bashës ndërsa ikën: Tell the truth (Thuaj të vërtetën)

Gjatë ditës së sotme kryetari i Partisë Demokratike zhvilloi një takim me eurodeputetin Knut Fleckenstein, i cili ndodhet në Shqipëri për të takuar të gjitha palët politike.

Ky i fundit tha se nuk është në Tiranë për negociata për reformën në drejtësi, por në takimet me liderët politikë ka folur vetëm për këtë temë.

Në fund të takimit me Bashën gazetarët kapën një detaj, i cili u bëri përshtypje.

Bashën po e prisnin gazetarët për të dhënë një deklaratë për publikun. Eurodeputeti ndaloi makinën në këmbët e kryedemokratit dhe iu drejtua me shprehjen “tell the truth” (thuaju të vërtetën).

 DITA

 

May 20, 2016 19:33
Komento

4 Komente

 1. kujtesa May 20, 19:59

  Mooooos!
  E din edhe keta qe ky genjen.

  Kjo nuk shtyhet!

  Reply to this comment
 2. Halit gerneta May 20, 21:40

  Kur e therret nje boss evropian ky Luli vocerr rri si mut e qesh si legen..O te dhjefsha surratin o LyLooo

  Reply to this comment
 3. Arturi May 20, 22:09

  Te thote te verteten?!
  Kjo po qe do ishte “MISSION IMPOSSIBLE 6”. Do e kishte zili edhe vete Tom Cruise. 😉

  Reply to this comment
 4. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... May 20, 23:32

  Po deri me sot ai te ” verteta ” dhe vetem te ” verteta ” ka thene, e ka amanet nga tutori i tij Sali Shkerdhata.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*