Eurovision, propozimi i veçantë për martesë (VIDEO)

May 12, 2017 11:02

Eurovision, propozimi i veçantë për martesë (VIDEO)

Festivali i Eurovision ka bërë histori mbrëmjen e të enjtes teksa këngëtarja maqedonase Jana Burceska bëri të ditur se është shtatzënë para se të merrte propozimin për martesë nga i dashuri i saj.

Skena mjaft romantike bëri xhiron e botës, teksa mori admirimin e shumë njerëzve. Jana mbeti pa fjalë nga propozimi i partnerit, i cili u ul në gjunjë para saj në mes të intervistës. Ajo rrëmbeu mikrofonin dhe u përgjigj me ‘po’.

Historia e Janës është propozimi i vetëm për martesë në Eurovision. Ajo nuk u kualifikua në finale, por do të mbetet gjatë në kujtesën e këtij evenimenti.

May 12, 2017 11:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*