Eva Padlock, pjesa më ‘seksi’ e Moto GP

March 28, 2018 14:33

Eva Padlock, pjesa më ‘seksi’ e Moto GP

Nëse në Formula 1 ‘vajzat e çadrave’ i ‘përzunë’ pronarët amerikanë, tek motorët vazhdojnë t’i duan gjithnjë e më shumë.

Dhe sigurisht që motoçiklizmi do të humbiste shumë nga bukuria që ka aktualisht, pa praninë e ‘vajzave të çadrave’ që shoqërojnë pilotët në startin e çdo gare.

Dhe kur flasim për vajzat, në listën e më të preferuarave vend zë padyshim Eva Padlock.

Modelja spanjolle është një nga ikonat e “Monster girl” me më shumë 450 mijë ndjekës në instagram.

Me fotot e saj ajo rrotullon mendjen e të gjithë ndjekësve, por sigurisht që turbullon edhe pilotët në prag të startit të çdo gare.

o.j/dita

March 28, 2018 14:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*