Facebook, postimet zhduken në mënyrë misterioze

August 23, 2018 16:10

Facebook, postimet zhduken në mënyrë misterioze

Postimet, lajmet dhe përditësimet në Facebook po fshihen automatikisht.

Shumë persona pohuan se kanë shpërndarë postime në profilin e tyre në Facebook, vetëm për të parë nëse ato zhduken pasi postohen.

Ndër to ka edhe përdorues që shkruajnë në faqen Facebook’s Developer se mesazhet e arritura në kutinë elektronike postare po u zhduken brenda disa minutave pa lënë gjurmë.

The Independent shkruan se është e pamundur të verifikohet nëse postimet janë fshirë në mënyrë manuale.

Facebook i ka konsideruar pohimet e njerëzve si shqetësuese, e madje po aludohet se pas fshirjes së postimeve mund të fshihet edhe ndonjë virus.

s.a/dita

August 23, 2018 16:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*