“Shqiptarët mezi presin të enjten që të dëgjojnë Berishën”

Redaksia Online October 5, 2016 11:20

“Shqiptarët mezi presin të enjten që të dëgjojnë Berishën”

Fahri Balliu ka dhënë një intervistë për Baton Haxhiun.

Fahriu ka një version për shpërthimet e doktor Berishës në Kuvend të enjteve – raporton Dita.

I pyetur nga Haxhiu si shpjegohet fjalori i Berishës, ai thotë:

“Ja ta shpjegoj unë. Tre armë kanë komunistët, që nga themelimi në 1917 dhe deri më sot. Kanë shpifjet, kanë vrasjet, kanë dhe një çarçaf që quhet propagandë për të mbuluar këto dy të parat. Sulmit, veçanërisht i kësaj eskorte drogmenësh dhe kanabisi të tanishëm, meriton t’i kthehehesh me armën e tyre, se përndryshe nuk i ndal dot”.

Fahriu thotë që Berisha po i ndal “komunistët” dhe shqiptarët mezi presin të enjten që të dëgjojnë çfarë thotë ai.

“Dhe ky është duke i ndalur, dhe në Shqipëri mezi presin të enjten. Dhe nuk besoj të ketë ditë më të zezë për Edi Ramën, sepse është ditë si ta çosh në psikiatri. Ditën e enjte, thotë ishallah të kishte qënë java e hënë, e martë, e mërkurë, e premte… Këtë se nuk e bën dot më ai të enjten, por Sali Berisha nuk gënjen kurrë… E do vendin e vetë dhe e mbron parlamentin. Parlamenti ka 19 kriminelë të çertifikuar dhe kryekriminelin e ka me çertifikata të tjera. Çfarë është bërë në atë parlament, si t’iu përgjigjesh ktyre analfabetëve, si puna e atij që fliste në Dibër, që bënte oratori me tulla dhe me beton. S’ka çfarë t’i bëj këtyre njerëzve dhe ndaj i përdor këto metoda të komunikimit. Dhe vokopolari i tij është i pasur për shkak edhe të leximeve… Ndaj kjo është arsyeja pse reagon Berisha kështu”.

Dita

Redaksia Online October 5, 2016 11:20
Komento

36 Komente

 1. TIGER July 13, 08:36

  Balli Fariu do jete fytyra e qendrimit te perhershem ne opozite te PD-se

  Reply to this comment
  • Gani USA October 5, 12:16

   Sic thote dhe ai komandanti SS ne nje lajm diku me tutje, shqiptaret te hane mutin kur vjen puna per te luftuar.
   Ju qe beni gam gam neper komente anonimesh ne forume gazetash jeni si ata ushtaret kosovare te atij nazistit.
   Po dilni ore ne rruge e keni Fahriun dhe Saliun dhe Ramiun duke shetitur si zonja.
   Futuni nje peshtyme surratit balle per balle trimerisht.
   Popull dhitsash

   Reply to this comment
   • opozitar i sfilitur October 5, 12:17

    O Gani po pse nuk e ben ti vete kete gje meqe qenka kaq trim?

    Reply to this comment
    • Gani USA October 5, 12:18

     Opozitar kam respekt…
     Une nuk jetoj ne Shqiperi.
     Po te jetoja, por koken e dy cupave qe kam nuk e lija pa u dale njehere perpara ne rruge ketyre qenieve te neveritshme

     Reply to this comment
     • TLN October 5, 16:54

      O trim interneti hajde peshtyji ne surrat dhe pastaj shko e jeto prape jashte Shqiperise.

 2. tata July 13, 08:38

  Ky Balliu ka per te vdekur nga damllaja dhe me spiunlleqe ne goje.
  Eshte specia me neveritur qe mund te jetoje ne toke.
  Bastardi per kete lloj specie nuk paska infinit.

  Reply to this comment
 3. Dorildi July 13, 08:43

  U pordh edhe PD-ja

  Reply to this comment
 4. Naim Tirona July 13, 08:50

  Shiheni mire nga surrati njesoj si doktorri , Komunist , mashtrues me njeqind fytyra , kriminel Gerdeci me 26 – viktima , hajdut i parave te Popullit me tenderat e Saliut jo me nje firme siç ishte firme Alpin poor me disa firma qe ka mare me shume se 30% te tenderave ne ministrine e Transporteve se ja jepte Doktorri qe te llapte ose lehte per Doktorrin dhe ne shume ministri te tjera ka perfituar , te Arsimit , te Energjitikes , te Ekonomise e ku po meren vesh sa e sa krime finaciare kane bere koto plera njerez.

  Reply to this comment
 5. votuesi July 13, 08:56

  Dhe zoti u mundua e u lodh por nuk ia ka arritur dot qe kete fytyre ta rregulloje, me i shemtuari pas Guiplenit tek njeriu qe qesh .Komunisti me i lig i te gjitha koherave,Gazetari i zerit te popullit ne monizem,spiuni,sahanlepiresi,bythelepiresi,hajduti i tenderave ,servili ,TOC nga trute ne vend te pare ne top listen e gazetareve te shqiperise por tani nuk ka goje te flase …a e dini qe gazeta e tij e ka numrin 55 domethene se ai ka qene i 55 ne renditjen e spiunave te shqiperise ne kohen e dulles ne rast se jo le ta pergenjeshtroje Gazete qe nuk ben per te fshire prapanicen ne lendine se te jep alergji Shkoni pirdhuni se deri tani shqiperine e kane drejtuar te fortit DHE budallenjte i lini rradhen te shkolluarve dhe te afteve,Anal-listat ose porno- listat largohuni se jeni bere kancer ne trupin e shqiperise

  Reply to this comment
 6. arjanita July 13, 09:01

  E perse duhet te harxhosh kohe e mend per nje
  pervers si Balliu qe ka dashnore motren e gruas?
  A e dini numrin e nenit te agjitacionit dhe propaga
  ndes? 55
  Nese Rama ka ndermend te ¢oje perpara kete vend
  fillimisht duhet te ¢oje para drejtesise monstrat si
  ky majmuni.Dhe shefat e tij.

  Reply to this comment
 7. tAREK July 13, 10:21

  Nga kopeja shpellare e PD,delet e zeza pis, te lyera me boje te bardhe, do fillojne te ndajne kopene ne te bardhe e ne te zeze. Ne tufen e zeze, do te degjoni kacafytje te pa imagjinueshme, se minjte rrijne bashke ne gjiriz dhe po bashke ia shohin edhe bishtin njeri tjetrit. ndoshta kopeja e bardhe dhe e ndershme domte dije te iu veje kufiriun tek thana katraneve qe mund te filtrohen midis tyre.doshikonishume shpejt çudira.

  Reply to this comment
 8. Kuqeziu July 13, 10:38

  E pse mereni me fahri slabinjen/balliun o njerez! Eshte thjesht nje mut dhe muti nuk trazohet. Na i qelbet mengjezin . Ta kishit lene ta thante vapa te paktén…me se ta mbulojme tani qe na u çane hundet? He çfare ti hedhim se s’na late as per te pire kafen rehat?

  Reply to this comment
 9. lumtor shkreli July 13, 12:00

  Ky po,qe eshte nje kokkrra e legenit dhe nje hajdut i pa skrupull por,me shume ka vjedhur me ministrat e LSI se me keta te PD.po te shikoni vetem tek ANTA KA VJEDHUR RRETH 1 MILION euro ne bashkepunim me LESHKO SULAJN E LUMTOR SHKRELIN,THONIN QE MARRIM URDHERA NGA ARGITA,????????? PO ASHTU DEL ,ESHTE E VERTETE SE KUR BONTE DREJTORI I RI TE PUSHONTE NGA PUNA LUMTORIN,I THOTE ABI I ARGITES QE MOS E PUSHO SE ESHTE I YNI??????????

  Reply to this comment
 10. Myrvete July 13, 12:12

  Shikojeni, pervers ne gjithecka. Imoral i njohur. Deti i poshtersive te tij nuk ka as ane e as fund.

  Reply to this comment
 11. tixhja July 13, 17:58

  Nuk e di sa arsim ka botuesi i gazetes “55” haleja Fari palliu ky faqezi i paskrupullt sa keq.

  Reply to this comment
 12. Tani July 13, 21:57

  Figura me perverse e Shqiperise bashke me bythelepiresit e pd.Krijoni nje suplement ku keto ndyresira te dalin ashtu sic jane ne te vertete.Ky nuk eshte lajm .Gazeta shtese e juaja te kthehet ne nje peshtymore GJIGANDE ku c do dite ne darke Fahriu,dhe te tjere qelbesira te pushtetit blu te ushqehen me kete produkt te ri.

  Reply to this comment
 13. deda July 14, 11:24

  fahri balliu edhe pamjen e ka si rus.

  Reply to this comment
 14. Populli October 5, 11:55

  Po si su ngopet duke marre paret e pista te edvin pisit. Shkruani pro edit se te tereve do ju shtrydhe e pastaj do ju tredhe te mos beni femi ma e jo e jo per pune te tjera. Shkruani ju komuniste te felliqur kunder FARIUT se TRAPIN do ja rruani se bashku me edvinin.

  Reply to this comment
 15. pelegrini October 5, 11:58

  kompleksi juaj eshet Berisha jo Fariu. Gjynah… jeni per t’u qare hallin. Ju shani Berishen ai lartesohet cdo dite. kaq nuk e kuptoni. Ai eshet si Pal Golemi, mos mengaterroni me Mojsi Goelmin. I tmerron armiqte me sy.. Ai ju mund te gjitheve… me mire terhiquni. keni mbet nje grusht mjeranesh. Shikoni, pa pushet dhe sa audience ka.. vetem ne dy dajlet e fundit te tij. Bashkesine tuaj. me te drejte Zheji e quan Merobazeria..

  Reply to this comment
 16. Gazeta 69 October 5, 12:04

  Shikoheni kete fytyre te ndyre, pa qafe, pa nder, pa burreri, qe ha çorben e tij te perditeshme, kete sahan lepires patologjik, shqiptarin me te shemtuar nga pamja fizike te cilit ligesia e shpertit i ka dale mbi lekure. Kete moster, qe s’le rast pa u deklaruar si antikomunisti me popullore, sot e perdor PD. Ky buçe lecca-culo i neveritshem i SaliQënit-“Qënit qe te ha tinëz”, Sindroma “Rrudhat e Ballit”- Bari Fa-dhiu (Alias Fahri Balliu), qe sot drejton paçavuren ”Gazeta 55(69)”, eshte denoncimi me kuptimplote per padronet e tij:
  -Pronarin e perjetshem te PD, Komunisti shqiptar me nje kariere te plote 25 vjeçare prej sekretari dinjitoz te PPSH, ketij ”manjaku paranojak dhe delenxhi”, sot antikomunisti boteror-SaliQëni(Qëni që të ha tinëz)-Antishqiptari me i madh i te gjitha koherave, qe i ngjan si dy pika uji si vellaut Karaxhiç, qe eshte nje vit me i vogel, datelindja 1945.
  -Kreyrtarin part time ”de jure” te PD, qe te kujton Robert Çamçakezin, qe vinte verdalle neper ”kantjere”,-Lulëzim Basha-”Barba a Pizzo Fondo Schiena”, pjella me deshtake politike e nje ”mostre” si SaliQëni dhe e Lady Macbeth-Argita.
  Ne vitin 1994, pas skandalit ne lidhje me shitjen e te drejtave te studimit studenteve shqiptare ne Maqedoni, ku Fahri Balliu ishte emeruar nga ShIK-u, si sekretar i ambasades shqiptare, Gazidede ne zyren e tij, i nervozuar e qellon me shpulle Fahri Balliun dhe kur Fahriu tenton te largohet i fut nje shkelm pas bythe: “Dil jashte pis i ndyre”, ishin fjalet etij te fundit.
  Ketij manipulatori ekzemplar ne shtypin shqiptar, per çudi i japin hapesire ne emisione TV, sikurse eshte rasti i Baton Haxhiu ne emisionin ”Zona e Debatit” ne TV Klan Kosova, ne menyre qe te perlyeje me jarget e tij te shpifura edhe hapesiren kosovare. Dhe çfare thote: Me Berishen(SaliQënin) me njohu Kosova, ate(Saliun) e thirri ne politike Kosova. Ketu ka nje te vertete, por jo ajo qe nenkupton Fa-dhiu, qe te ndimoje Kosoven, por pikerisht per te kunderten-per ta varrosur njehere e pergjithmone çlirimin e Kosoves, (Ne shtypin shqiptar eshte publikuar fakti qe sali berisha ka ndruar daten e lindjes nga korriku 1944 ne tetor 1944, vetem per te fshehur atesine serbe Karaxhiç).
  Po si more Baton pranon keto monstruozitete!!?? Nuk mendoj se nuk je ne dijeni te fakteve!
  Lidhja e emrit saliberisha me emrin kosove, ka qene nje nga ngjarjet me te erreta ne gjithe historine e Kosoves. Kete nyje gordiane e zgjidhi vetem Amerika dhe Klintoni. Te ishte per Berishen(SaliQënin), Kosova edhe per kete mijevjeçar do te ishte nen Serbine. I keni harruar faktet dhe ngjarjet:
  – A nuk ishte SaliQëni-“Qëni qe te ha tinëz”, qe e etiketoi UÇk-ne nje organizate terroriste?
  – A nuk ishte SaliQëni-“Qëni qe te ha tinëz”, qe eleminoi e burgosi lufetaret e UÇk-se deri edhe Komandantin Thaçi?
  – A nuk ishte SaliQëni-“Qëni qe te ha tinëz”, qe theu embargon nderkombetare dhe furnizoi makinen serbe te luftes tundra UÇK-se me nafte, sikurse e ka pranuar vete, mbas denancimit nga Mali i ZI?
  – A nuk ishte SaliQëni-“Qëni qe te ha tinëz”, qe luftoi deri ne fund qe Kosova te mos e nenshkruante Marreveshjen e Rambuje-se?
  Kaq mjafton.
  Zgjohu Baton, ne se je me te vertete kosovar! Zgjohu dhe jepi pergjigje, jo vetem ketij spurdhjaku mediatik, ketij Fariu qe i humbte fara, kesaj buçe lecca-culo te SaliQënit, por kur te jete momenti edhe vete SaliQënit-“Qënit qe te ha tinëz, sikurse ja dha ne Tirane Presidenti i Kosoves-Ashim Thaçi, kur ndau dekorata per shqiptaret qe kane ndihmuar luften e Kosoves. Fakti qe Presidenti i Kosoves-Ashim Thaçi, njeh me mirenjohje rolin vendimtar te Amerikes ne Kosoves dhe Ballkan, ndersa SaliQëni-“Qëni qe te ha tinëz”, anatemon ambasadorin amerikan, sikur ai ben politike personale-mjafton, per te kuptuar qe mostra saliberisha konfirmon edhe ne pleqeri se mbetet ANTISHQIPTARI DHE ANTIKOSOVARI ME I MADH NE GJITHE HISTORINE E SHQIPTAREVE.
  Ketu nuk te kerkova te mbash qendim per gjemat qe SaliQëni-“Qëni qe te ha tinëz” i ka bere shqiptareve te Shqiperise, per 25 vjet, si Gerdeci, vrasjet ne boulevard, shitja e detit grekut, etj. Ate le ta zgjidhin shqiptaret e Shqiperise.

  Reply to this comment
 17. MH October 5, 14:37

  Vendi nuk duhet te rrije pa humor!!!
  Monizmi kishte oren gazmore qe e jepte cdo te diele.
  Pluralizmi ka Berishen qe e jep cdo te enjte.

  Reply to this comment
 18. illo October 5, 15:13

  Me bukur dhe me shkurt se I ka renditur “Gazeta69 ” nuk mund t’i shkruaj une . Faleminderit ! I. Foto

  Reply to this comment
 19. gjermani i fundit October 5, 15:21

  Ky ngjan me brumbujt e bajgeve te lopes, qe kur ngjiten mbi te do te thote se e kane boshuar nga brenda. Gazeta qe boton ky eshte dekoruar nga bashkia e Kamzes, hahahaaa, e ka dekoruar dora vete, prof.dr.Xhelal Mziu, miku i daulles dhe armiku i librave.

  Reply to this comment
 20. adnan kondakci October 5, 17:14

  Pthu, faqja e zeze, per Baton Haxhiun, qe interviston qenie kaq te peshtira. Turp, turp e vetem turp per Haxhiun e Batos, qe merret me funderrinat e shoqerise shqiptare, me spiunin, delenxhiun, te paturpin qe e rrahin ne mes te dites, me mercenarin, me shkerdhaten dhe sojin me te keq te palomedias shqiptare. Pac faqen e zeze Baton!

  Reply to this comment
 21. Muzhaka October 5, 17:48

  Baton me zhgenjeve.Nuk te larteson ty kjo fytyre e ndyre,sahanlepires,Shife nga fytyra dhe koka kete fshatar(*qe ngjan me veshgjatin).Pse i ngaterron degjusit Kosovar me kete GOMAR fshati malor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 22. paci October 5, 19:15

  Po ore Fahri ish komunisti ekstremist , kur degjojne Salen dhe ty i zen barku .

  Reply to this comment
 23. nikaja October 5, 19:21

  hiqeni fotografin se ka minoren qe e shikojne

  Reply to this comment
 24. PIJANECI October 5, 22:20

  balli i ballukut do rrije ti lepije shqupit bythen deri ne vitin 2022

  Reply to this comment
 25. Adih October 6, 00:48

  O Fahri ,akoma propogandon ,dhe genjen ,e mashtron se Saliu eshte kundershtare me ramen e me Meten . Jo mor jo, o sigurims e spiuni diktatures .Nuk te shkon tek shumica dermuese e popullit . ,Keni kohe qe jeni bere te lexueshem e turp per ju .. Prej kohesh duhet te kishit hapur ruge , ju dhe shpura jote .Ti dhe te tjere si puna juaj , nuk i hyni ne pune as edhe njerit . Ben mire te mos shkruash ,se jo per ndonje gje , por me shume na i nxjerr zorret perjashta. Shqiperine do e bejne te rinjte …

  Reply to this comment
 26. Andrea (jo Stefan trapi) October 6, 00:53

  Me falni mor zoterinj por me duket se e paskemi njeriun qe duhet.Aman ore GANI mbaj fjalen se bileten e avionit ta paguaj une por vetem hajde ne shqiperi e tregojau qefin ketyre haleve qe na shkateruan keto 26 vjet.

  Reply to this comment
 27. shqipe October 6, 02:16

  GJENI GJE A GJEZEN!

  Bicimses ne te bema
  bicimses dhe ne syfet
  Bicimses qe nga rrenja,
  Bicimses me deg’ e flete
  Bicimses ka per te mbete.

  Servil gjer ne peshtirosje
  Mu ne ball’ e ka te shkruar:
  – Une jam ene per peshtymosje
  Jam dhe vend per t’me shurruar
  medemek,nje tymeshuar..

  Cili eshte e gjeni dot?
  (Kudo ky gjembac mbiu!)
  Vecse,do ja futni kot
  Po me thate: “Fahri Balliu”
  I salehit diteziu…

  More,me qe ra dhe fjala
  C’behet me 55.en?
  E ka me sala nga prapa,
  Ashtu si dhia shurdhjesen?!
  Te pabeset, kerkojne besen!…

  Reply to this comment
 28. MeteH October 6, 08:25

  ESHTE I PARI B.LEPIRES I SB QE THOT QE SHQIPETARET MEZI PRESIN DITEN E ENJTE PER TA DEGJUAR.E KUNDERTA ESHTE E VERTET.JO VETEM 1MILJON VOTUES POR DHE FAMILJET E TYRE QE GJITHSEJ MUND TE BEHEN 2.5MIL.QE NUK E SHOHIN DOT ME SY SE DITA E ENJTE ESHTE KTHYER NJE DITE E ZEZE PER TA.NDERSA RAMA TALL MENDEREN ME TE.SE SB NUK ESHTE BERE PROBLEM VETEM PER SHQIPETATE POR DHE PER ND/KOMBETARET.AI ESHTE KUNDRA SHBA E BE PER REF.NE DREJTESI.E ME CILIN AMBASADOR TE SHBA SALIU E KA PASUR MIRE? ME ASNJE.KY ESHTE NJE LEGEN BURRE QE KUR I PREKET INTERESI I TIJ SHET EDHE B A B A N E.POR FARIU NISET NGA INTERESAT VETIAKE..SE AI DHE DJALI TIJ HANE BUKE TE SH Q U P I.DHE QENI KU HA EDHE L E N E.

  Reply to this comment
 29. Shqupi October 6, 18:01

  Pershendetje
  Mbas suksesit te Klubeve:

  “Klubi i ‘anal’-isteve homoseksual social-politik”, me bordin drejtues:
  Kryetari -Arkitektit popullor, i shpifurit – Fatos Lubonja,
  Nën Kryetari- Ironikut lolo-president i republikes Artan Hoxha,
  Sekretarja-Bukuroshja e fjetur e TV AGON – Sonila Meço;

  “Klubi-Ec përpara të çafsha ballin”, me bordin drejtues:
  Kryetari i klubit “Bujari ju dëgjon”-Bujar Nishani,
  Nën Kryetari- “Toqja që qesh”-Arjan Çani ,
  Ndihmes Nen Kryetari- “Ja sheshi, ja mejdani, ja dhe Xhepi Kapedani “- Rexhep Mejdani,
  Sekretarja-“Kape për leckash, qite jasht”- Jozefina Topalli(Çalamani),

  qe u reflektuan edhe ne punimet e Akademise Politike te FLD, te drejtuar me mjeshtri dhe perulesi nga Akil Kraja dhe ku mori pjese edhe i papari Belind Kelliçi dhe Kryetari de jure i PD, Lulëzim Basha- ”Barba a Pizzo Fondo Schiena”-sot promovojme nje klub te ri shume premtues:

  “Klubi- Sindroma “Rrudhat e Ballit””, me bordin drejtues:
  Kryetari i klubit: “Antikomunisti popullor”- Fahri Balliu(Alias Bari Falliu),
  Nën Kryetari- “Sindroma “Bari Falliu”- Star Rakia-Ylli Rakipi,
  Ndihmes Nen Kryetari- Tutto muscoli, niente cervello”- Flamur Noka,
  Sekretari-”Dashnori i portokalleve” – Ridi Paliaco-Luçiano Boçi
  Te gjithe Anetaret e Asociuar te te dy klubeve te siper permendur jemi krenarë për ty Antikomunisti me popullor i partise-Kryetari i ”Klubit Sindroma “Rrudhat e Ballit”- Fahri Balliu(Alias Bari Falliu). Sherbimet e tua per partine jane te papara. Koka e Meduzës-Karteli i Droges, duhet larguar sa më pare. Shqipëria është më mire me Lulëzim Bashën-kete ylli ne ngjitje te partise dhe Kryemisri te ardhshem. Sikurse vete Ai ka theksuar, Dibra ishte vetem nje test per zgjedhjet e ardheshme. Fitorja jone është e garantuar. Në mos në 2017, në ato që vijnë.

  Per : “Klubin e ‘anal’-isteve homoseksual social-politik”
  “Klubin-Ec përpara të çafsha ballin”,

  Kryetari i Nderit i Klubeve
  Mareshalli SALI(313)

  Reply to this comment
 30. Shqupi October 7, 10:42

  Pershendetje Klubi!
  Urime!
  Menjehere mbas prezantimit ne mediat TV dhe ne shtypin shqiptar te klubit te ri analo-komik “Klubi- Sindroma “Rrudhat e Ballit””, kater anetare te denje per kete klub, kater gangsteret e Presidentit te Nderit te Klubit- Mareshallit Arturo Ui(as dhia mos tu plakte ne shtepi), marrin sot miratimin per tu pranuar si Anetare te Asociuar te “Klubit- Sindroma “Rrudhat e Ballit””:

  -“I vogël Artist, i rritur Qeros Lecca Culo”- Gangsteri Xhiri–Pistoler Strazimiri,
  -“Ja kom bo Droges tete me di”- Gangsteri Roma – Komisar Dogjani,
  -“Çfare lind prej qetes gjuan minj”- Gangsteri Zhivola 1 – Minister Ruli,
  -“Çfare babe kishe, çfare m.ti dole”- Gangsteri Zhivola 2 – Zv/Minister Mima,
  -“Gamor ti, gamor kush te vuni..” – Gangsteri Jakobin – Prefekt Kruja,

  Ne ceremoni e dorezimit te kartave te anetaresise mori pjese edhe Presidenti i Nderit te Klubit- Mareshallit Arturo Ui. Ishin te pranishem dhe te gjithe Anetaret e Asociuar te Klubeve: “Klubi i ‘anal’-isteve homoseksual social-politik” dhe “Klubi-Ec përpara të çafsha ballin”. Sikurse ka deklaruar edhe Antikomunisti me popullor i partise-Kryetari i ”Klubit Sindroma “Rrudhat e Ballit”- Alias Bari Falliu, Koka e Meduzës-Karteli i Droges, duhet larguar sa më pare. Shqipëria është më mire me Lulëzim Bashën-kete ylli ne ngjitje te partise dhe Kryemisri te ardhshem, i cili vete ka theksuar se Dibra ishte vetem nje test per zgjedhjet e ardheshme. Fitorja jone është e garantuar. Në mos në 2017, në ato që vijnë.

  Sipas njoftimit zyrtar te Shqup
  Gazetari Qim Peck

  Reply to this comment
 31. Gazeta 24/1 October 7, 10:47

  Pershendetje!
  Menjehere mbas prezantimit ne mediat TV dhe ne shtypin shqiptar te klubit te ri analo-komik “Klubi- Sindroma “Rrudhat e Ballit””, kater anetare te denje per kete klub, kater gangsteret e Presidentit te Nderit te Klubit- Mareshallit Arturo Ui(as dhia mos tu plakte ne shtepi), marrin sot miratimin per tu pranuar si Anetare te Asociuar te “Klubit- Sindroma “Rrudhat e Ballit””:

  -“I vogël Artist, i rritur Qeros Lecca Culo”- Gangsteri Xhiri–Pistoler Strazimiri,
  -“Ja kom bo Droges tete me di”- Gangsteri Roma – Komisar Dogjani,
  -“Çfare lind prej qetes gjuan minj”- Gangsteri Zhivola 1 – Minister Ruli,
  -“Çfare babe kishe, çfare m.ti dole”- Gangsteri Zhivola 2 – Zv/Minister Mima,
  -“Gamor ti, gamor kush te vuni..” – Gangsteri Jakobin – Prefekt Kruja,

  Ne ceremoni e dorezimit te kartave te anetaresise mori pjese edhe Presidenti i Nderit te Klubit- Mareshallit Arturo Ui dhe bordi drejtues i Klubit:
  Kryetari i klubit: “Antikomunisti popullor”- Fahri Balliu(Alias Bari Falliu),
  Nën Kryetari- “Sindroma “Bari Falliu”- Star Rakia-Ylli Rakipi,
  Ndihmes Nen Kryetari- Tutto muscoli, niente cervello”- Flamur Noka,
  Sekretari-”Dashnori i portokalleve” – Ridi Paliaco-Luçiano Boçi.

  Ishin te pranishem dhe te gjithe Anetaret e Asociuar te Klubeve: “Klubi i ‘anal’-isteve homoseksual social-politik” dhe “Klubi-Ec përpara të çafsha ballin”. Sikurse ka deklaruar edhe Antikomunisti me popullor i partise-Kryetari i ”Klubit Sindroma “Rrudhat e Ballit”, Koka e Meduzës-Karteli i Droges, duhet larguar sa më pare. Shqipëria është më mire me Lulëzim Bashën-kete ylli ne ngjitje te partise dhe Kryemisri te ardhshem, i cili vete ka theksuar se Dibra ishte vetem nje test per zgjedhjet e ardheshme. Fitorja jone është e garantuar. Në mos në 2017, në ato që vijnë.

  Sipas njoftimit zyrtar te KQ SHQUP
  Gazetari Qim Peck

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*