5

March 16, 2013 17:57
Komento

1 Koment

  1. Ushtar i vogel March 9, 23:44

    Bajraktari do mendoj si i tille edhe nese banohet planeti Mars . Fatkeqesi e shqiptareve ka qene fytyra djallezore e berishes. Me e keqja ishte se e gdhime me arme ne dore ne rrugicat e lagjeve dhe kjo krijoi armikun virtual qe ishte kushdo, madje edhe lagja tjeter ishte armik. Cdo gje ishte armike e men dohej me karikator e flitej me gryka kallashi…sapo u fut ideja e luftes dhe rrezikut, u beme gati dhe vetem zoti na ruajti nga ajo njolle e zeze e historise

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim