FAKSIMILE / Prishet “iluzioni” i Ndokës, deputeti Ndocaj zyrtarisht pjesë e PS-së

November 2, 2015 18:17

FAKSIMILE / Prishet “iluzioni” i Ndokës, deputeti Ndocaj zyrtarisht pjesë e PS-së

“Demokristianëve u “zbresin deputetët nga qielli”! Urime Eduardit që zgjodhi alternativën demokristiane për ta përfaqësuar në Kuvend”, do të shprehej pak ditë më parë Nard Ndoka.

Por duket se ky ka qenë vetëm një iluzion për kreun e PDK-së, pasi zyrtarisht, deputeti Ndocaj është regjistruar në Kuvend si deputet i PS-së.

Kjo faktohet qartë në faqen e Kuvendit ku Ndocaj ka zgjedhur që të jetë pjesë e grupit parlamentar të PS-së, prej edhe nga doli si fitues.

Madje, Ndocaj ka marrë pjesë edhe në mbledhjen e sotme të grupit parlamentar të PS-së.

Vetë Ndocaj pati paralajmëruar se do të jetë pjesë e PDK-së.

Ndërsa Nard Ndoka vijon të jetë deputet i pavarur, pasi për të formuar një grup parlamentar nevojiten 7 deputetë.

 

ndocaj

November 2, 2015 18:17
Komento

2 Komente

  1. Arkidi November 2, 20:51

    Eduartwood nje tjeter njethundrak i shtohet kopes se rilindjes… Tani presim dhe xheneralin tirons Nehat Kullen & Zan Caushin pastaj themi se skuadra e rilindjes o komplet… Tani te shikojme EduartWood nga gryka manatis Lezhe ce cfare po shpik…. Kaq e kishte Ed Rama qe shqipetaret te mesojne se eshte “same shit” si Berisha i korruptuar

    Reply to this comment
  2. XIXA November 2, 21:24

    EDUARD NOCAJ ESHTE MIRDITOR QE NUK PRET KEN NE BESE

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*