Fakulteti Ekonomik, listat e fituesve të raundit të dytë

October 5, 2016 22:36

Fakulteti Ekonomik, listat e fituesve të raundit të dytë

Fakulteti i Ekonomisë ka shpallur listën e 931 fituesve pas raundit të dytë të aplikimeve. “Edhe nëse të gjithë aplikantët fitues regjistrohen në degët e shpallura, përsëri mbeten 326 vende të paplotësuara sepse aplikantët janë shpallur fitues në dy apo më shumë degë të Fakultetit”, thuhet në njoftimin e Fakultetit Ekonomik.

Dekani i këtij Fakulteti Dhori Kule ka ftuar kandidatët fitues të bëjnë regjistrimet përkatëse në degën ku dëshirojnë sipas afateve ligjore dhe kandidatët jofitues të jenë të vëmendshëm për fazat e mëtejshme.

Për t’u njohur me listën klikoni KËTU

October 5, 2016 22:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*