Falenderimi për shqiptarët, Rama foto me dedikim një vit pas fitores

June 23, 2014 19:03

Falenderimi për shqiptarët, Rama foto me dedikim një vit pas fitores

Në këtë ditë të veçantë për Partinë Socialiste, e cila në 23 qershor 2013, siguroi mandatin e saj për të qeverisur vendin, kreu i saj Edi  Rama ka zgjedhur një foto që të urojë votuesit dhe të gjithë shqiptarët. Ai ka postuar në rrjetin social Facebook një foto me një dedikim të posaçëm në shenjë falënderimi për të gjithë shqiptarët, një vit pas fitores.
“Një vit pas fitores, krenar dhe mirënjohës për të gjithë ju”, shkruan Rama.

June 23, 2014 19:03
Komento

2 Komente

 1. Lulzim Basha June 23, 20:22

  Po qe Saliu ne krye te fushates se po te isha une e dini ju se c’do u beja e dini apo jo?Se dhe u ngurra pak po ska gje edhe po nuk fituam ne 2017-en ne 2027-en e kemi te sigurte qe do fitojme.

  Reply to this comment
 2. alfa June 25, 02:38

  Z. K/minister , me emocione te pa pershkrueshme just percjell have urimet me te
  sinqerta per marrjen e statusit nga BE -ja . Kjo eshte nje dite e lumtur per te gjithe
  shqiptaret Kudo we ndodhen . Marrja e statusit eshte nje merite e drejtperdrejte e
  PS-LSI-se dhe he menyre te vecante realizimi me sukses i lobingut we bete ju inten-
  sivisht kohet e fundint ne the gjitha shtetet skeptike . Ju lumte per punen e shkeqyer
  qe po beni duke hapur rrugen e xhungles ku e kishte futur bajraktari I Vicidolit Shqipe-
  rine dhe popullin shqiotar we e katandisi muhaxhir neper rruget e botes ! Duhen volu-
  me the tera per the pershkruar menxyrat e regjimit satrap qe lame mbrapa nje here e
  pergjithemone ! Urime edhe nje here nga zemra ! Pershendetje nga pertej Oqeanit Atllan-
  tik ! Nga nje muhaxhir !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim