Ish-ministri siç nuk e keni parë, basketboll me të rinjtë, për të shënuar koshat e fitores

April 4, 2021 21:32

Ish-ministri siç nuk e keni parë, basketboll me të rinjtë, për të shënuar koshat e fitores

Deputetin socialist Fatmir Xhafaj jemi mësuar ta shohim përherë brenda kostumit të një politikani serioz ku radhë herë janë hasur imazhe të profilit të tij përtej jetës parlamentare.

Këtë fundjavë ai ka zgjedhur t’i bashkohet një loje basketbolli të organizuar nga të rinjtë e njësisë 10 ku është rikthyer edhe njëherë te pasioni i tij i hershëm.

Disa nga momentet e lojës, ish ministri ka zgjedhur t’i publikojë në rrjetet sociale ku ndër të tjera tregon edhe numrin 23 të koshave të bërë nga skuadra e tij, që përkon edhe me numrin e tij në fletën e votimit më 25 prill.

Postimi i plotë

Një ditë ndryshe nën shoqërinë e çunave dhe gocave shembullor të njësisë 10, të cilët janë pjesë e një skuadre solide🤝 që mund t’i bëjë ballë me sukses çdo sfide.

Kënaqësi t’i bashkohesha ndeshjes së sotme në një pauzë nga ndeshja e madhe ku secili vrapon ⛹🏻 me besim, dëshirë dhe vullnet të plotë për të shënuar koshat e një fitoreje sa më rezultative. ✅

Sot shënuam 2️⃣3️⃣ kosha, ndërsa më 25 prill të gjithë bashkërisht synojmë të shënojmë veç në Tiranë rreth 230 mijë të tillë. 🏀

Vijojmë më tej, forca! 💪🏻

FatmirXhafaj23✅

ShqipëriaEArdhmjaJonë🇦🇱

BetejaVazhdon 2️⃣3️⃣✔️

psnjësia10🌹

j.l./ dita

April 4, 2021 21:32
Komento

5 Komente

 1. Arben April 5, 16:42

  Shikoje si te duash, llango del

  Reply to this comment
  • Raimond vlonjati April 9, 18:11

   O Xhafaj po del shume hajvan mor dreq,

   Ne vend qe te ngrihesh dhe ta kundershtosh kete hajdutin e Surrelit se te ka vendosur andej nga fundi.per te te nxjerre jashte loje,
   ti mundohesh te besh njeriun e mire dhe ta justifkosh pisllekun e hajdutit te Surrelit

   Je ne vete ti ore dreq, –Mos thuaj qe jam nga Vlora, se na turperove,

   Reply to this comment
 2. Lomi April 7, 11:18

  Je kujtu vone me bo si qytetar.
  Katunari, katunar njelet.

  Reply to this comment
 3. minushe April 9, 12:27

  si spatem njehere respect per njerezit. ZXhafaj eshte I nderuar ne punen e vet. dhe jo I korruptuar
  Duhet te futet kultura e vleresimit te njerezve se duke bere nihilistin ne cdo kohe dhe per cdo gje shoqeria jone nuk do eci perpara.

  Reply to this comment
 4. Vladimir April 9, 17:14

  Xhafa duhet ne parlament. Ne se merr votat e nevojshme, ai besoj se do te jete nje ze i lire e jo ushtar i Edit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim