Fejohet djali i kryeministrit Mustafa, kjo është bukuroshja që ia ka rrëmbyer zemrën

May 15, 2016 22:28

Fejohet djali i kryeministrit Mustafa, kjo është bukuroshja që ia ka rrëmbyer zemrën

Është fejuar djali i kryeministrit Isa Mustafa, Besnik Mustafa me të dashurën e tij, Edita Bajramin.

Një fotografi e publikuar në rrjetin social Facebook, dëshmon fejesën e çiftit.

Këtij lajmi i është gëzuar edhe Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, i cili në mesin e shumë të tjerëve, ka uruar çiftin e ri, raporton Klan Kosova.

nusja-4-1 nusja-2-1

May 15, 2016 22:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*