Fejohet Granit Xhaka

April 20, 2015 07:50

Fejohet Granit Xhaka

Granit Xhaka vendos t’i bëjë gjërat serioze.

Mesfushori i Borusia Mynshengladbah zyrtarizoi në fejesë lidhjen me bukuroshen me origjinë kosovare, Leonita, e cila jeton në Ruhr të Gjermanisë.

Disa javë më parë, 22-vjeçarja u shfaq në stadium gjatë ndeshjes së Kombëtares së Zvicrës.

Sipas informacioneve mediatike, fejesa është bërë në një ambjent mjaft të ngushtë me miq dhe famljare ku natyrisht nuk mund të mungonte as vëllai i Granitit, Taulanti.

 

April 20, 2015 07:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*