Felaj: Deputetët e rinj janë përcaktuar nga opozita, LSI po shkon drejt tjetërsimit të plotë

March 12, 2019 22:06

Felaj: Deputetët e rinj janë përcaktuar nga opozita, LSI po shkon drejt tjetërsimit të plotë

Deputetja socialiste, Ermonela Felaj e ftuar në “Tempora” në Ora News, tha se 17 deputetët e LSI-së, do të zëvendësohen në Parlament.

Unë nuk mendoj se kjo është një opozitë e re, pasi janë në listat që partitë kishin krijuar më parë. Fakti që ata po vijnë në Parlament tregon krizën që kanë partitë e opozitës. Besoj se LSI po shkon drejt tjetërsimit të plotë.

Besoj ato 17 mandate që kishte në Kuvendin e Shqipërisë do të plotësohen plotësisht. Të paktën trendi kështu duket. Edhe Partia Demokratike. E ka përcaktuar opozita zyrtare këtë listë. Nuk ka se si të akuzohemi ne për personat në listat e partive“, tha Ermonela Felaj. 

v.l/ Dita

March 12, 2019 22:06
Komento

7 Komente

 1. MH March 12, 22:36

  A ka krap qe del nga ambienti ujor dhe kerkon te mbijetoje.Vete krapulicat e akuariumit SHQUP e keryejn me vetmohim e dinjitet veteflijimin te cilet po perpeliten ma keq se krapi ne zall te thate.
  Vlen per tu pershendetur pasuesit e denje te ketyre dy partive qe marrin mandatin per tu perballur me poziten ne mbeshtetje te votuesve te tyre popull demokrat.

  Reply to this comment
 2. Artemisa March 12, 23:00

  Nuk me plas fare per LSI- ne por ama nuk mund te rri pa thene se : Tjetersimi i nje partie nuk ndodh nga zevendesimi i emrave ne Parlament por nga braktisja e elektoratit.

  Reply to this comment
 3. Arbeni March 12, 23:27

  Kush na mori ne qafe!?
  Kjo eshte pyetja me e zakonshme keto kohet e fundit qe cdo njeri nga te opozites mund ta beje me te drejte.
  Po pra, kush i mori ne qafe partite e opozites (PD, LSI dhe te tjerat parti aleate te PD qe nuk kane asnje anetare te regjistruar).
  Pra kush qe ai bir kurve, apo ajo bije kurve qe u shtiu ne mendje “djegien” e madateve?
  Sali Berisha valle? Apo Lulzim Basha? Jo, Mona e Like Floririt? Jo, me duket se qe Andi Bushati, biri i Mehdiut dhe nipi i Hysni Kapos (Besnikut te Partise)? Me duket se ka qene Fatos Lubonja, apo jo?
  Kushdo qe te kete qene me te vertete apo me hamendje, ai ka vetem nje emer: Sali Rame Berisha.

  Reply to this comment
  • Fredi March 13, 11:01

   Mehdi Bushati kur ishte ne krye te komitetit olimpik shqiptar i shtynte sportistet qe dilnin per aktivitete jashte vendit te mos ktheheshin ne Shqiperi.Me siguri qe ka qene bashkepunetor me agjenturat e huaja.

   Reply to this comment
 4. bart72 March 13, 00:25

  Sa e gezuar eshte kurva e Kucoves do tu heqin zvarr populli ho kurva dhe do qihesh per 5 lek ne fshat ho putana e mutit

  Reply to this comment
 5. Bureto March 13, 16:08

  Ububuuu…!Ky më sipër, më duket se përfiton nga rasti që nuk ka më shtretër të lirë në spitalet psikiatrike dhe e kanë lënë pa kurim…i lirë që të lehë.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim