Fëmija i vogël mbyll nënën në ballkon, shtëpia merr flakë

April 15, 2019 16:44

Fëmija i vogël mbyll nënën në ballkon, shtëpia merr flakë

Mund të përfundonte tragjikisht por për fat, ndërhyrja në kohë e zjarrfikësve ka shmangur ngjarjen e rëndë në Elbasan.

Një fëmijë i vogël teksa ishte në shtëpi me nënën e tij e cila ishte duke përgatitur drekën, e ka mbyllur atë në ballkon.

Nëna ka dalë nga kuzhina një moment dhe teksa qëndronte në ballkon, djali i vogël i ka mbyllur derën nga brenda.

Për pasojë ajo ka mbetur në ballkon, ndërsa në kuzhinë ka rënë zjarr. Zjarri për fat nuk shënoi pasoja në njerëz.

Banesa e tyre ndodhet pranë shkollës “Ali Agjah” në qendër  të qytetit.

 

b.b/dita

April 15, 2019 16:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin