Fëmija lind në të njëjtën ditë si prindërit

August 20, 2016 14:05

Fëmija lind në të njëjtën ditë si prindërit

Caitlin dhe Tom Perkins kanë lindur të dy më 16 gusht 1986. Por më interesant është fakti që edhe fëmija i tyre lindi në po të njëjtën datë, më 16 gusht të këtij viti.

Vajza, Lucy Marie Perkins, lindi në 30-vjetorin e lindjes së dy prindërve.

Sipas doktorit të Caitlin, Brad Robinson, kjo është një ngjarje që ndodh 1 herë në 48 milionë raste.

Lucy lindi plotësisht e shëndetshme në javën e saj të 39.

“Nuk do ta besoni këtë histori,” shkruan mjeku në rrjetet sociale. “Kjo është Caitlin, ky është Tom, si dhe fëmija e tyre, të tre të lindur me 16 gusht”.

asdfg

August 20, 2016 14:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*