Fëmijët e ish-Presidentit mirëpresin Arminën në Paris

September 30, 2015 14:08

Fëmijët e ish-Presidentit mirëpresin Arminën në Paris

Pas lajmit të djeshëm kur “Dolce & Gabbana” e prezantuan si “buzët” e produktit të tyre, ish-miss Albania ka vazhduar udhëtimin nëpër Europë ku po merr pjesë në eventet e njohura “Java e Modës”.

Nga sfilatat në Milano, Armina ka udhëtuar drejt Parisit, aty ku është takuar me Adean dhe Denion Meidanin. Vajza e ish-Presidentit duket se ka qenë mikpritësja e partneres së Shkëlzenit në kryeqytetin francez, vend në të cilin Adea jeton prej vitesh.

Të tre janë parë në cocktail-in e organizuar nga Jimmy Choo ndërsa Armina e ka quajtur këtë eksperiencë, “udhëtimet e jetës”.

September 30, 2015 14:08
Komento

22 Komente

 1. bill right September 30, 14:22

  Po’ mejdani me se I mban cilimiqerit ne mes te Parizit..hajde para qe paskemi ne shqipetaret…

  Reply to this comment
  • Thomaidha October 1, 14:06

   Ja fusha,ja Mejdani ja dhe HAJ-MUT kapedani qe ben si SHEJTANI!!!
   Eshte bere byth e breke me Berishen,ky ….HALE,prandaj merret me llogje kavaje!!!

   Reply to this comment
 2. skifteri September 30, 14:45

  *****ja fusha ja Mejdani, ja dhe ne populli si hajvani,PER VETE VUJAME SI MJERANI,votojme gjithmon keto qelbesira qe ne I quajm Kapedana.!?….#######

  Reply to this comment
 3. Agim Cani September 30, 15:05

  …femijet e hajduteve dhe krimineleve…zagaret e qeneve…a moj Shqiperi…!…

  Reply to this comment
 4. Shahisti September 30, 15:47

  O ziliqare, a u ka shkuar ndonjehere ndermend se keta njerez mund te jene ne pune atje dhe nuk kane nevoje per parate e babit? Ja psh mender ministrja Milena Harito, a nuk rronte ne Paris perpara se te behej ministre ketu? Po ate kush e mbante? Po vete Edvini para se ta merrte Fatos Bixhozi ne qeveri a nuk rronte si pasha’ ne Parise? Po Edvinin qe ne ate kohe ishte edhe jetim, se babi i kishte shkuar ne te shumtet, kush e mbante? He mo flisni!

  Reply to this comment
  • roberto October 1, 14:04

   O shahisti!
   Ti ke te drejte!
   Ja psh,Edvin Ramen ne Paris e mbante me pare jot eme,se punonte si PROSTITUTE me gjithe vajzen e saj,pra motren tende!
   Besoj se ta ka ditur per nder apo jo!!!

   Reply to this comment
 5. beni September 30, 15:52

  Eshte e tepert, ju lutem.

  Mos flisni marrezira. mejdani hadut?

  Reply to this comment
 6. xha Beqo September 30, 16:00

  Ja fusha ja Mejdani ja dhe Celo partizani. Akoma populli shqyptar se ka marre vesh qe ka morr fund???

  Reply to this comment
 7. Tami September 30, 16:21

  Prandaj donte doganen i biri, te bente para, qe te bej jete prallore. Lum si ne per president Meidanin.

  Reply to this comment
 8. tironsja September 30, 16:44

  jane kalamajt e nishanit o mjerane .jo mejdanit

  Reply to this comment
 9. skifteri September 30, 17:23

  Z.tiranse ! -Nishan ,Mejdan njelloi jane ,nje turi kane ,nje korropsion kane ,nje amanet kane: te rjepin sa me shume popullin fukara.Se per vete kane menduar, miljonat I kane siguruar,femijet ne Parise me studjue ,qe keto klyshe te ri me na “gezuar”,shqiperine me rrafshuar.######

  Reply to this comment
 10. Lili September 30, 17:55

  Po kush punet per ta ne pariz,aman!Askkush!

  Reply to this comment
 11. redon September 30, 19:33

  Meidani super hajdut

  Reply to this comment
 12. santana September 30, 20:50

  Populli i urte e i bindur , rini urte…te rroje partija!

  Reply to this comment
 13. Bocari September 30, 22:41

  Mos i bini ne qafe Mejdanit por hajvanit, qe mban mejdanerit ne kurriz dhe cdo 4 vjet i riqarkullon me votime.

  Reply to this comment
 14. fukarai September 30, 23:38

  O MEJDAN , O REXHEP , SHUME MILJONA KE NE XHEP !!

  Reply to this comment
 15. Hurma Arabie. October 1, 06:46

  Ky Mejdani nuk na del sheshit, por murmerit si miza ne qyp, qe eshte jevg me origjine e dinim, por qe ishte hajdut nuk e dinim. I “lumte ” me bordero shteti ka shkolluar dhe e mban ne mes te Parisit dy femijet e tij dhe ketej na ben leksione per capen e bukes se qytetareve.

  Reply to this comment
 16. ivani i madh October 1, 07:46

  Idhu e fol tani o kameleoni Mejdani cfare do te thuash per kete pritje .Po tani e ke me ak qe je nje lecke per te fshire b….. Berisha dhe kolone e peste brenda PS e mos na u hiq se te rigjet shpirti per PS e te majten je nje Kaci i zi brenda saj.

  Reply to this comment
 17. jani October 1, 07:58

  ky mejdani i vogel ka nje huq, i bie pak bithes. pra ish presidenti i leshit ka dy goca jo nje goce dhe nje cun.thone qe terhiqet shume e ka bere zamzallen cope.

  Reply to this comment
 18. Asllani October 1, 08:32

  Nga sa po kuptoj nga komentet , shqiptaret as qe e kane idene se ku kane jetuar dhe jetojne ! As kane kuptuar fare se cfare i ka gjetur !

  Dikush thote “Mejdani jevg Kosove” , dikush thote “Ramizi boshnjak” , dikush thote “Saliu serb” , dikush thote “Fatosi greke” , dikush thote “Edi jevgjito-cifut” e keshtu me radhe …..!

  Po jeni koloni more te mjere ! Akoma s’e keni marre vesh ? Si mund te jene shqiptaret ne drejtim dhe te kene edhe licencen per te vjedhur dhe shkaterruar Shqiperine ?

  Keto pyetje ia beni ndonjehere vetes ?

  Reply to this comment
 19. D October 1, 11:06

  O Shahist o njesh.
  Ata femijet e atyre ishave me rradhe per te Ndejtur ne France o njeri,duhet Leje qendrimi,ata i kane ato,apo kane dhe Pasaporta nga Baballaret dhe Mamallaret?
  Me i varferi nga Politputanat e Shqiperise i ka nga 2 milione € ne llogari,dhe keto jo se i vodhi matufi Mejdan,po ja dha Funksioni si si ish,dhe ata qe e vune aty i dhane do Leke.
  E kuptove o Shahist.?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*