Femra më e bukur në botë

April 21, 2016 15:13

Femra më e bukur në botë

Revista e njohur amerikane “People”, ka zgjedhur Jennifer Aniston, si femrën më të bukur në botë.

Aniston e ka marrë edhe më parë këtë çmim në vitin 2004. Ajo ka thënë për “People” se i ka kushtuar më shumë vëmendje pamjes së saj.

Më pas në renditjen e “People”janë: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Keke Palmer dhe Selena Gomez.

Revista prestigjioze e ka organizuar këtë konkurs që prej vitit 1990 dhe atë vit çmimin e mori Michelle Pfeiffer.

April 21, 2016 15:13
Komento

2 Komente

  1. demo April 21, 15:34

    Kjo mund te jete plaka me e bukur ne bote

    Reply to this comment
  2. qiri April 21, 20:20

    hahaha. kjo eshte miliona mbrapa femrave me te bukura.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*