Femra me gjoksin më të bukur në botë

October 18, 2013 13:34

Femra me gjoksin më të bukur në botë

Disa muaj më parë ajo u vlerësua si femra me gjoksin më të bukur në botë, dhe tani Helen Flanagan ka dashur të ndajë me publikun hiret e saj. Aktorja angleze është zhveshur për kalendarin e vitit 2014, në një sërë fotografish të nxehta, muaj pas muaji.

Romantike me të brendshme apo e zhveshur, Helen duket e gatshme për të shoqëruar meshkujt gjatë 12 muajve të ardhshëm në fotografitë kalendarike. E zgjedhur nga “FHM”, si femra më seksi e vitit, bukuroshja angleze pozon lirshëm pa komplekse nga mungesa e veshjeve.

October 18, 2013 13:34
Komento

4 Komente

 1. Mark uk October 19, 07:25

  Jo vetem gjoksin po te gjitha.

  Reply to this comment
 2. aqif thumbi October 19, 15:23

  PO CNA HYN NE PUNE KJO TEME MOR I DASHUR?

  Reply to this comment
 3. aqif thumbi October 19, 15:24

  SA KA SI KJO RRUGES, TI MARESH ME LOPATE

  Reply to this comment
 4. MARKO October 19, 19:51

  Si bretkose e Karavastase.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*