28 Nëntor 2015 

Femra me gjoksin më të bukur në botë

4
Postuar më: 18 Tetor, 2013 tek Metropol
1

Disa muaj më parë ajo u vlerësua si femra me gjoksin më të bukur në botë, dhe tani Helen Flanagan ka dashur të ndajë me publikun hiret e saj. Aktorja angleze është zhveshur për kalendarin e vitit 2014, në një sërë fotografish të nxehta, muaj pas muaji.

Romantike me të brendshme apo e zhveshur, Helen duket e gatshme për të shoqëruar meshkujt gjatë 12 muajve të ardhshëm në fotografitë kalendarike. E zgjedhur nga “FHM”, si femra më seksi e vitit, bukuroshja angleze pozon lirshëm pa komplekse nga mungesa e veshjeve.

Faleminderit per vleresimin!
Si ju ben te ndiheni ky lajm?

 • asnje ndjesi
 • I kenaqur
 • i shqetesuar
 • i trishtuar
 • i indinjuar


4 Komente


 1.  

  Jo vetem gjoksin po te gjitha.
 2.  
  aqif thumbi

  PO CNA HYN NE PUNE KJO TEME MOR I DASHUR?
 3.  
  aqif thumbi

  SA KA SI KJO RRUGES, TI MARESH ME LOPATE
 4.  
  MARKO

  Si bretkose e Karavastase.

Lini nje pergjigje

(e domosdoshme)