Festa e fëmijëve, përurohet këndi i lojërave tek Liqeni Artificial (Foto)

June 1, 2016 10:57

Festa e fëmijëve, përurohet këndi i lojërave tek Liqeni Artificial (Foto)

U hap sot për fëmijët këndi i lojërave në Parkun e Liqenit. Kryetari I Bashkisë së Tiranës, ka shfrytëzuar edhe një herë rastin  për të përcjellë edhe një herë ftesën për të gjithë fëmijët dhe prindërit e tyre që festën e 1 qershorit ta kalojnë pikërisht në këndin e lojërave. 
 
“Mirëmëngjes? Gati për parkun e lodrave? Hyr nga Shtegu i Qershive ku Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit sapo rehabilitoi me finesë djerrinën”, shkruan Veliaj në twitter. Gjithashtu ai thekson se në fund të një debate të madh politikë ajo që do mbahet mend është pikërisht ky kënd lojërash që i ka munguar Tiranës. “Në fund të ditës, kur mbarojnë gjithë sherret, pyetja është a bëmë punë të dobishme për qytetin? Ky është fokusi ynë”, shkroi më tej Veliaj.
parku-1
veliaj
parku
parku-2
parku-3
parku-4
parku-5
June 1, 2016 10:57
Komento

1 Koment

 1. kujtesa June 1, 12:09

  Me mire pa lulishte.
  Brenda ne shtepi femijet kane me shume kenaqesi.
  Pyesni Lulin,Salen dhe Musteqen.
  Kjo eshte pergjigja e tyre!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*