Festa e shqiptarëve në Marsejë ..Uppssss!

June 15, 2016 09:25

Festa e shqiptarëve në Marsejë ..Uppssss!

Sot kombëtarja jonë do të luajë ndeshjen e dytë në Francë në kuadër të Kampionatit Europian.
Tifozeria shqiptare ka mbushur rrugët e Marsejës dhe ka filluar festën. Ajo ka qenë një nga surprizat e këtj kampionati duke shpalosur magjinë dhe bukurinë e saj.

June 15, 2016 09:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*