Ditëlindja e velinës

December 30, 2017 16:35

Ditëlindja e velinës

Alesia Bami një nga vajzat e ndjekura në “Instagram”, që këtë sezon e shohim në rolin e velinës në emisionin “Stop”, ka mbushur 18 vjeç.

Para dy netësh, ajo festoi ditëlindjen ku ka mbledhur edhe disa nga figurat e njohura të televizionit.

70235-640-0-5a4267f0cb9daPas përfundimit të mbrëmjes, Alesia është surprizuar nga babai i saj, i cili i ka blerë një makinë të tipit “Audi”, shoqëruar me një buqetë të madhe lulesh.

Nuk munguan në festën e ditëlindjes dy moderatorët e “Fiks Fare”, Saimir Kodra dhe Gent Zenelaj, të cilët kishin ardhur me lule në duar, por edhe me dhurata.

Në festë merrnin pjesë miq, të afërm dhe disa personazhe të njohur të ekranit. Çuditërisht, në këtë festë nuk ishte e pranishme kolegia e saj, velina tjetër e “Stop-it”, Onelda.70229-640-0-5a4267f0c1f74

Duket që ajo është shumë e lidhur me të atin dhe kjo kuptohet edhe nga fotot. Ndërsa, sa i takon vetë Alesias, ajo bënte përshtypje me stilin e saj të veshjes.70234-640-0-5a4267f0ca175

Alesia vjen si velina e emisionit Stop pasi ka provuar 1 vit eksperiencën si velinë në programin “E diela shqiptare”.

December 30, 2017 16:35
Komento

3 Komente

  1. alphade December 31, 01:42

    Gafa: Saimiri dhe Genti ne ” Fiks Fare” ! Gjithe bota e di
    qe keta jane te “Stop-i” ! Hajde kronikale,hajde,gazetare
    bylmeze…!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*