Festivali i Venecias, shkëlqim dhe ngjyra mbi tapetin e kuq (FOTO)

Redaksia Online August 31, 2013 11:22

Festivali i Venecias, shkëlqim dhe ngjyra mbi tapetin e kuq (FOTO)

Venecia pushtohet nga shkëlqimi i yjeve të kinematografisë botërore. Ngjyrat nuk janë kursyer në veshjet e aktoreve më të mira të Hollivudit, të cilat janë bërë pjesë e Festivalit të Filmit në Venecia. Duket se këtë vit, përsa i përket look-ut më të bukur, qershia mbi tortë ishte shfaqja e Sandra Bullok dhe Xhorxh Klunit. Megjithatë, ka ende për të parë…

Festivali i Filmit në Venecia është sivjet në edicionin e tij të shtatëdhjetë. Ai është hapur në 28 gusht dhe përfundon në 7 shtator, kur ndahen edhe çmimet, mes të cilëve edhe Luani i Artë për filmin më të mirë.

 

Italy Venice Film FestivalItaly Venice Film FestivalItaly Venice Film FestivalVenice Film FestivalItaly Venice Film FestivalItaly Venice Film FestivalVenice Film FestivalItaly Venice Film FestivalItaly Venice Film FestivalItaly Venice Film FestivalItaly Venice Film FestivalItaly Venice Film FestivalVenezia

Redaksia Online August 31, 2013 11:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?