Fier, Pronari dhunon punonjësen dhe policët

October 12, 2017 13:39

Fier, Pronari dhunon punonjësen dhe policët

Patrulla e policisë së Fierit ka parandaluar sot dhunën që pronari i një lokali po ushtronte ndaj punonjëses së tij.

28 vjeçari është kapur nga policia duke rrahur në rrugë N.Sh, 35 vjeçe, e punësuar në lokalin e tij në rrugën “Ramiz Aranitasi”, Fier.

Gjatë ndërhyrjes nga uniformat blu për të parandaluar dhunën ndaj punonjëses së tij, autori i ka kundërshtuar me dhunë duke i goditur edhe ata.

Siç bëhet e ditur në pranga është vënë Ervin Murati, 28 vjeç, banues në lagjen “11 Janari” Fier.

Lidhur me këtë ngjarje, policia bën me dije se materialet hetimore i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Kundërshtimi me dhunë i punonjësit të policisë së rendit publik”.

October 12, 2017 13:39
Komento

1 Koment

 1. anticensurë25642654 October 12, 17:28

  “28 vjeçari dhunon të renë ”
  “28 vjeçari është kapur nga policia duke rrahur në rrugë N.Sh, 35 vjeçe, ”
  more kush është e reja??
  kjo që është 7 vjet më e vjetër se i “vjetri”??

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin