Fier, 54-vjeçari hidhet nga kati i tretë i banesës

September 4, 2018 17:53

Fier, 54-vjeçari hidhet nga kati i tretë i banesës

 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Fier.

Sipas njoftimit të policisë një shtetas 54-vjeçar me iniciale A. K. është hedhur nga kati i tretë i dritares së banesës së tij, në lagjen “16 Prilli”.

Fatmirësisht ai ka mundur të mbijetojë dhe është dërguar menjëherë në spital.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për vlerësim.

l.h/ dita

September 4, 2018 17:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*