Fier, 55-vjeçari goditet me thikë pranë vendit të punës

July 4, 2018 19:32

Fier, 55-vjeçari goditet me thikë pranë vendit të punës

Një 55-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e së mërkurës në qytetin e Fierit.

Viktima është Petraq Gjika.

Raportohet se ai është sulmuar nga persona ende të paidentifikuar pranë vendit të tij të punës, që quhet “Grecalli”.

Gjika ka marrë plagë në disa pjesë të trupit, në bark dhe në fyt.

Pas marrjes së këtyre plagëve, 55-vjeçari është shoqëruar me urgjencë drejt Spitalit të Fierit.

Sa i takon autorit, ai rezulton të ketë ikur menjëherë nga vendi i ngjarjes.

s.a/dita

July 4, 2018 19:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*