Fier, blerje me lekë false, vjedhje dhe trafik, 2 nën akuzë

December 10, 2014 23:11

Fier, blerje me lekë false, vjedhje dhe trafik, 2 nën akuzë

Një grua 54-vjeçare me inicialet G. Sh., banuese në fshatin Marinëz, denoncoi dje se persona të paidentifikuar i kanë hyrë gjatë natës nga dritarja në shtëpi, teksa ajo flinte gjumë, dhe i kanë vjedhur çantën ku mbante 60 mijë lekë. Kurse në kërkim u shpall A. D., 42 vjeç, banues në Korçë, pasi në pikën e karburantit “Gega Oil”, ka furnizuar me naftë mjetin kamion “MAN”, me targa AA203KI, me një shumë prej 30 mijë lekësh, por një prerje 1000 lekë ishte false. Në gjendje të lirë po hetohet edhe A. G., 28 vjeç, pasi mjeti “Chrysler” rezulton i vjedhur në Itali.

December 10, 2014 23:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin