Fier, burri xheloz shkatërron shtëpinë, vidhet makina e kompanisë

August 14, 2014 08:28

Fier, burri xheloz shkatërron shtëpinë, vidhet makina e kompanisë

Dy burra u morën nën akuzë për dhunë në familje dhe vjedhje nga policia vendore. A. J., 48 vjeç, akuzohet se dy ditë më parë, në lagjen “1 Maji”, pas një konflikti i ka marrë Y. R., 37 vjeç, banues në Durrës, mjetin kamion tip “Benz”, me targë DR1445C, në pronësi të një  firme ku është punonjës (drejtues mjeti). Po kështu po hetohet në gjendje të lirë edhe V. D., 55 vjeç, banues në Peshtan, i cili pas një konflikti për motive xhelozie me bashkëshorten e tij L. D., në gjendje të dehur ka thyer dritaret e një objekti dy katësh në pronësi të tij, ku në katin e parë është lokal

 

August 14, 2014 08:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*