Fier/ Gruaja bie nga kati i dytë duke larë xhamat, gjen vdekjen

September 28, 2019 12:40

Fier/ Gruaja bie nga kati i dytë duke larë xhamat, gjen vdekjen

Një grua ka gjetur tragjikisht vdekjen pasi ka rënë nga dritarja e katit të dytë teksa ishte duke larë xhamat.

Ngjarja sipas policisë, ka ndodhur rreth orës  11:50, në lagjen “ 29 Nëntori” Fier.

50-vjeçarja me inicialet R.D,  ka rënë nga kati i dytë i pallatit dhe ka gjetur vdekjen në vend.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, thotë policia në një njoftim paraprak.

o.j/dita

September 28, 2019 12:40
Komento

2 Komente

 1. Genti September 28, 13:21

  Keta te Fierit si shume po fluturojne nga pallatet. Ndoshta ju duket vetja me krahe. Ose shikojne reklamat e Redbull, ose i ka matufjepsur fare Rilindja.

  Reply to this comment
 2. **** September 28, 16:01

  Po cfare beni o gra shqiptare, nuk lahen xhamat sikur jane pelena. I ferkojne e i llustrojne sikur do zene krimba.
  Rrini moj te uruara se ngelet duke kruajtur e duke pastruar si te fandaksura.
  Gjynah, i qofte dheu i lehte.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim