Fier, i burgosuri 38-vjeçar ndërron jetë në spital

July 24, 2018 15:47

Fier, i burgosuri 38-vjeçar ndërron jetë në spital

Një 38-vjeçar ka vdekur këtë të martë në spitalin e Fierit, pasi është gjendur në fushën e burgut të këtij qyteti pa ndjenja.

Ai është identifikuar si shtetasi me inicialet M.L.

38-vjeçarit i është dhënë fillimisht ndihma e parë në mjediset e burgut, dhe më pas është dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Fierit. Edhe pse është ndërhyrë në kohë, ai nuk ka mundur të mbijetojë.

Dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një ataku kardiak.

s.a/dita

July 24, 2018 15:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*