Fier, i moshuari rreh kunatën, djemtë hakmerren ndaj xhaxhait 

August 15, 2014 08:22

 Fier, i moshuari rreh kunatën, djemtë hakmerren ndaj xhaxhait 

Një përleshje masive brenda një fisi, mes familjeve të dy vëllezërve për motive të dobëta, u shënua dy ditë më parë në fshatin Varibob të Fierit. Policia bëri me dije se ndaloi si të dyshuar për plagosje Novrus L., 61 vjeç dhe nipin e tij Lulëzim L., 20 vjeç. Gjatë një konflikti që kishte lindur hershëm pasi familjet e dy vëllezërve nuk shkonin me njëra-tjetrën, i moshuari ka goditur kunatën e tij D. L., 48 vjeçe, ndërsa më pas, djemtë kësaj të fundit, Lulzim L., dhe D. L., 15 vjeç, janë hakmarrë duke rrahur xhaxhanë e tyre.

August 15, 2014 08:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*