Fier, tentativë vrasje, vjedhje nafte e biznesi, 2 në pranga

June 1, 2014 10:47

Fier, tentativë vrasje, vjedhje nafte e biznesi, 2 në pranga

Dy persona u arrestuan ditën e djeshme si të dyshuar për tentativë vrasje, vjedhje të puseve të naftës dhe bastisje dyqani. Sektori i Krimeve të Rënda ndaloi të kërkuarin Ardjan Mezani, 42 vjeç, banues në Fier, pasi gjykata ka dhënë masën “arrest në burg” për “vrasje me dashje e mbetur në tentativë”, ngjarje e ndodhur më 21 maj. Kurse Fatmir Xhelo, 58 vjeç, banues në Marinëz akuzohet për vjedhje nafte në fshatin Suk. Ndërsa një pronar dyqani, A. Gj., ka denoncuar bastisjen e 7 mijë lekëve në Zhymë të Lushnjës. 

June 1, 2014 10:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*