FIFA jep OK-in, Taulant Seferi do të luajë për Shqipërinë

June 8, 2017 13:50

FIFA jep OK-in, Taulant Seferi do të luajë për Shqipërinë

Pas Elvir Malokun një tjetër futbollist shqiptar ka marrë OK-in nga FIFA për tu aktivizuar me fanellën e Kombëtares.

Bëhet fjalë për futbollistin Taulant Seferi, i cili aktivizohet në radhët e Jang Bojs në kampionatin zvicerian.

Mesfushori aktualisht është pjesë e Kombëtares U-21 dhe pritet që të zhvillojë ndeshjen e parë zyrtare në sfidën e 12 qershorit ndaj Estonisë në “Elbasan Arena”.

June 8, 2017 13:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin