Figura e parë që shihni tregon çfarë dëshiron zemra juaj më së shumti

October 26, 2020 22:39

Figura e parë që shihni tregon çfarë dëshiron zemra juaj më së shumti

Çfarë po shikoni në fillim?

Zebra: Ju jeni një ekstrovert: ju pëlqen të flisni, të festoni, të takoni njerëz të rinj dhe të bëni gjëra të reja.

Ndjekja e një rutine nuk është stili juaj.

Luani: Ju jeni një introvert: ju pëlqen të kaloni kohë cilësore vetëm ose me shoqërinë e një të dashur, një gotë me pijen tuaj të preferuar dhe disa episode të serialit tuaj të preferuar televizive.

h.b/dita

October 26, 2020 22:39
Komento

3 Komente

 1. anticensurë25642654 October 27, 08:46

  Ju jeni një ekstrovert:
  Ju jeni një introvert:
  nuk i kuptova fare këto dy fjalë!!
  më duket sikur me më sha ka nona dhe të të them falemderit!
  e dyta,i shikoj të dyja në të njëjtën kohë,si me ja bo?
  ça jam,intro o ekstro me vert??
  ose e thënë shqip,kështu katnarçe të pastër i mbyllur ose i hapur!!

  Reply to this comment
 2. Löve Zebra... ;) October 27, 09:54

  Do La’mo re mi
  Nji Luan ne Zebren me sexi 😛

  Reply to this comment
 3. enverdjali October 28, 13:12

  Shpjegimin e ke tek dy pergjigjet o anticensure injorant
  Introvert njeri qe i pelqen me shume te ri vetem ose me shoke dhe te shijoje ndonje pije apo ndonje serial.
  Ekstrovert eshte tipi me i dale me shoket dhe me festiv.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim