Filtri i vettingut, gjyqtarja Manjola Xhaxho nesër para KPK-së

May 9, 2018 12:35

Filtri i vettingut, gjyqtarja Manjola Xhaxho nesër para KPK-së

 

Gjyqtarja e radhës që do të dalë përpara Komisionit të Pavarur të Kualifikimit është Manjola Xhaxho, gjyqtare në Gjykatën e Tiranës.

Ditën e nesërme pritet të zhvillohet seanca dëgjimore e gjyqtares, Manjola Xhaxho. Rivlerësimi bëhet për integritetin, aftësitë profesionale dhe pasurinë.

Bëhet me dije se trupa gjykuese e Komisionit që do të bëjë vlerësimin përbëhet nga Etelda Çiftja, Xhensila Pine dhe Valbona Sanxhaktari.

l.h/ dita

May 9, 2018 12:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?