Fiton Chelsea, rikthehet në garë për titull

April 5, 2014 20:02

Fiton Chelsea, rikthehet në garë për titull

Chelsea ka lënë mbrapa dy humbjet e pësuara nga Crystal Palace dhe PSG duke iu rikthyer fitoreve. Chelsea e mposhti lehtë Stoken me rezultat 3 me 0 duke iu hakmerrë për humbjen e pësuar në ndeshjen e parë sezonale.

Salah shënoi golin e parë në ndeshje në minutën e 32. Lampard dështoi të shënoi nga penalltia, por shënoi në goditjen e dytë pas pritjes nga Begovic në minutën e 61. Për 3 me 0 shënoi Willian në minutën e 72.

April 5, 2014 20:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?